Pk, 2.06.2023.

"Rimi" veikalos turpmāk vairāk nekā 200 produktiem būs fiksēta cena

LETA
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
"Rimi Latvia" loģistikas centrs Augusta Deglava ielā.
"Rimi Latvia" loģistikas centrs Augusta Deglava ielā. Foto: Zane Bitere/LETA

Mazumtirgotājs SIA "Rimi Latvia" nolēmis paplašināt cenu fiksēšanas programmu. Tagad tā attieksies uz vairāk nekā 200 produktiem, vēsta mazumtirgotāja pārstāvji.

"Rimi Latvia" valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais norāda, ka septembrī, kad tika sākta šī programma, "Rimi" samazināja un līdz gada beigām fiksēja cenas 100 populārākajiem produktiem dažādās kategorijās, pamatā fokusējoties uz pārtikas precēm, taču tika iekļautas arī pirmās nepieciešamības higiēnas preces un preces bērniem.

"Šobrīd esam apkopojuši mūsu pircēju un darbinieku atsauksmes, kādus produktus vēl vajadzētu iekļaut šajā programmā, un esam papildinājuši fiksētas cenas sortimentu ar iecienītiem piena produktiem, konditorejas izstrādājumiem, sulām, kafijas dzērieniem, kā arī higiēnas precēm," pauž Turlais.

Jau ziņots, ka "Rimi" minēto programmu ieviesa 2022. gada septembra sākumā.

"Rimi Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 1,015 miljardu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 20,8% un bija 36,745 miljoni eiro.

Kompānija "Rimi Latvia" reģistrēta 1992. gada janvārī, un tās pamatkapitāls ir pieci miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas "Rimi Baltic".

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu