VIDEO ⟩ Merzļikins nomaina Tarasovu, bet "Blue Jackets" piedzīvo zaudējumu pret "Coyotes"

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: Reuters/ScanPix

Latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā spēles gaitā nomainīja kolēģi Daniilu Tarasovu, viņu pārstāvētajai Kolumbusas "Blue Jackets" piedzīvojot zaudējumu.

"Blue Jackets" savā laukumā ar rezultātu 3:6 (0:2, 0:2, 3:2) piekāpās Arizonas "Coyotes".

Tarasovs nospēlēja 35 minūtes un atvairīja astoņus no 12 pretinieku metieniem (66,7%).

Merzļikins laukumā devās otrā perioda beigās, kad rezultāts bija 0:4. Latvietis nospēlēja nepilnas 23 minūtes un atvairīja piecus no sešiem metieniem (83,3%).

"Coyotes" vārtsargs Konors Ingrems tika galā ar 30 no 33 metieniem (90,9%).

Uzvarētāju rindās Šeins Gostisbērs guva divus vārtus un veica rezultatīvu piespēli, bet trīs rezultatīvas piespēles atdeva Kleitons Kellers.

"Blue Jackets" sastāvā ar divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās aizsargs Džeiks Bīns, bet vārtus guva Džonijs Gudro, Kents Džonsons un Endrjū Pīks.

Kolumbusa ar sešiem punktiem astoņos mačos ierindojas pirmspēdējā vietā Metropolitēna divīzijā un arī visā Austrumu konferencē.

Arizona ar četriem punktiem sešās spēlēs ieņem 13. vietu Austrumu konferencē un pēdējo vietu Centrālajā divīzijā.