"Sēdēja vēmekļu peļķē." Skolēnu brīvlaikā trīs pārdzērušās meitenes aizturētas lielveikalā Rīgā

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Stefano Carnevali/Shutterstock

Rīgas pašvaldības policija otrdien, 25. oktobrī, neilgi pirms pulksten 19.30 saņēma izsaukumu uz tirdzniecības centru "Akropole Rīga", kur darbinieki bija aizturējuši trīs nepilngadīgas meitenes. Pusaudzes atradās stiprā alkohola reibumā. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Latgales pārvaldes ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargus sagaidīja T/C apsardzes darbinieki, kuri ieaicināja telpās, kur uz zemes urīna un vēmekļu peļķē sēdēja 13 gadus veca meitene.

Pēc mirkļa apsardzes telpās tika ievestas vēl divas 14 gadus vecas pusaudzes, no kurām tikai viena spēja patstāvīgi pārvietoties un komunicēt ar policistiem, bet otra bija tādā reibumā, ka neorientējās laikā un telpā.

Notikuma vietā ieradās meiteņu vecāki.

Lai pārliecinātos par pusaudžu veselības stāvokli, uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāde, kura ar vecāku klātbūtni hospitalizēja trīspadsmitgadīgo pusaudzi.

Viena no pusaudzēm skaidroja, ka visas trīs dzērušas degvīnu, pēc kā plānoja braukt uz basketbola spēli.

Vēlāk notikuma vietā ieradās vēl divas ārstu brigādes, kuras ar vecāku klātbūtni hospitalizēja pārējās divas nepilngadīgās meitenes.

Saistībā ar notikušo policija sāka vairākus administratīvā pārkāpuma procesus, kuros tiks vērtēta gan jauno meiteņu, gan viņu vecāku atbildība.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu