Vēl viens trieciens Latvijas skeletona saimei - nākamsezon nestartēs arī Endija Tērauda

LETA
Endija Tērauda
Endija Tērauda Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

Latvijas skeletoniste Endija Tērauda šosezon nestartēs nevienās sacensībās, vietnē "Instagram" ceturtdienas vakarā paziņoja pati sportiste.

Jau pirmdien Latvijas Televīzijas raidījumā "Sporta Studija" izskanēja tas, ka Tērauda šosezon nepiedalīsies sacensībās, jo ir pievērsusies ģimenes dzīvei, taču ceturtdien pati sportiste ar īsu ierakstu "Instagram" to apstiprināja.

"Vēlos paziņot, ka šosezon nepiedalīšos sacensībās. Visiem pārējiem atlētiem vēlu veiksmīgus sezonu, labus braucienus un aizraujošas sacensības," teikts skeletonistes paziņojumā.

Pagājušajā sezonā viņas labākais sasniegums Pasaules kausā bija izcīnītas divas 17.vieta Vācijas trasēs Altenbergā un Vinterbergā, bet Eiropas meistarsacīkstēs Sanktmoricā Latvijas sportiste ierindojās 12.pozīcijā. Savukārt par viņas augstāko sasniegumu var uzskatīti 2020.gadā Pasaules kausa posmā Siguldā izcīnīto trešo vietu.

Tērauda startēja arī Pekinas olimpiskajās spēlēs un debijā ieņēma 20.pozīciju.

Jau ziņots, ka cita Latvijas skeletoniste Dārta Zunte turpmāk pārstāvēs Igauniju. Cīnoties Eiropas kausā un Starpkontinentālajā kausā, Zunte iepriekšējā sezonā nopelnīja Latvijai otro kvotu dalībai 2022./2023.gada sezonas Pasaules kausā. Šobrīd pastāv iespēja, ka jaunajā sezonā abas Latvijas kvotas paliks neizmantotas.

Tēmas

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu