:format(webp)/nginx/o/2022/10/28/14926160t1h0e3d.jpg)
Kaspars Kambala ar tuvākajiem draugiem nosvinējis vecpuišu ballīti īsi pirms lielās dienas. Kaspars ticis gan pie smalkiem cigāriem, gan kadlijaka, taču Olgai ballīte gāja secen, jo draudzenes nebija par to padomājušas.
Kadlijaks, konjaks, uzvalks un smalki cigāri - Kaspars Kambala savu vecpuiša ballīti nosvin gangsteru stilā. Šoreiz ballīte aizvadīta patiesi mierīga, tikai tuvāko draugu lokā, un noslēgusies ar bagātīgām vakariņām.
Kaspars bija īpaši uzpucējies šim notikumam, tērpjoties glaunā uzvalkā. Kā zināms, kāzās viņš pie altāra dosies īpaši darinātā samta treniņtērpā, kas, kā izskatās, līdz pat ceremonijai tiek turēts slepenībā.
"Apollo.lv" jau vēstīja, ka, ieturot tradīcijas, Kambalas uzmirdzēja arī mīlestības pilnā pirmskāzu fotosesijā.
Lielā diena jau šo piektdien, 28. oktobrī!
Atgādinām, ka Kambalas gredzenus mija pirms gada, "kovidlaikā", kad vērienīgas svinības nebija iespējamas, tāpēc laulību ceremonija notika intīmā divvientulībā.
Vairāk skaties 1188.lv.