Merzļikins ielaiž četras ripas "Blue Jackets" neveiksmē

Piektdien, 28. oktobrī, Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ielaida četras ripas un tika nomainīts, viņa pārstāvētajai Kolumbusas "Blue Jackets" piedzīvojot zaudējumu.

"Blue Jackets" savā laukumā ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:3, 0:0) piekāpās Bostonas "Bruins" .

Merzļikins pirmajās 40 spēles minūtēs ielaida četrus vārtus, atvairot 25 no 29 metieniem, un tika nomainīts. Viņa vietā vārtos stājās Daniils Tarasovs, kurš noslēdzošajā trešdaļā tika galā ar visiem sešiem pretinieku metieniem pa Kolumbusas vienības vārtiem.

"Bruins" labā vārtus guva Metjū Grizliks, Čārlijs Koils, Džeiks Debrasks un Dāvids Pastrņāks, kurš arī tika pie rezultatīvas piespēles.

Bostonas vienības vārtus sargāja Līnuss Ulmarks, kurš atvairīja 30 metienus, aizvadot pirmo "sauso" spēli šosezon.

Tikmēr Pitsburgas "Penguins", spēlējot bez Teodora Bļugera, viesos ar rezultātu 1:5 (0:1, 1:1, 0:3) zaudēja Vankūveras "Canucks".

Vienīgos vārtus "Penguins" labā guva Rikards Rakels, kamēr pretinieku panākumu nodrošināja divi Bo Horvata vārti un pa vienam Tenera Pīrsona, Andreja Kuzmenko un Džonata Tanera Millera vārtu guvumam.

Bļugers, kurš šobrīd ir ievietots ilgtermiņa savainoto spēlētāju sarakstā, guva savainojumu vienā no pārbaudes spēlēm un regulārajā čempionātā laukumā vēl nav devies.

"Penguins" ar izcīnītiem deviņiem punktiem astoņās spēlēs atrodas piektajā vietā Austrumu konferencē, kamēr "Blue Jackets" ar sešiem punktiem deviņos mačos ierindojas 16.pozīcijā.

Pitsburgas komanda nākamo spēli aizvadīs sestdien, izbraukumā spēkojoties ar Sietlas "Kraken", kamēr Kolumbusas vienība svētdien viesosies pie Ņūdžersijas "Devils".