"Stabilitātei!" pārstāve Tretjakova noliek mandātu dienu pēc pirmās Saeimas sēdes (3)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
14. Saeimas deputāte Nadežda Tretjakova nodod zvērestu jeb svinīgo solījumu 14. Saeimas pirmās sēdes laikā.
14. Saeimas deputāte Nadežda Tretjakova nodod zvērestu jeb svinīgo solījumu 14. Saeimas pirmās sēdes laikā. Foto: Edijs Pālens/LETA

14. Saeimā ievēlētā partijas "Stabilitātei!" pārstāve Nadežda Tretjakova Prezidijam ir iesniegusi iesniegumu par atteikšanos no deputātes pilnvarām, trešdien tika paziņots Saeimas Prezidija sēdē.

Partijas līderis Aleksejs Rosļikovs skaidroja, ka jaunā parlamentāriete šādu lēmumu pieņēmusi "ģimenes apsvērumu dēļ", jo nespēšot savu personīgo dzīvi sakārtot tā, lai varētu kvalitatīvi pildīt pienākumus Saeimā. "Situācija vēl tiekot vērtēta", bet, visticamāk, Tretjakova turpmāk vadīs "Stabilitātei!" Latgales struktūrvienību, norādīja politiķis.

Viņas vietā parlamentā kā nākamā pēc balsu skaita Latgales vēlēšanu apgabalā varētu nākt Jekaterina Dorošķeviča. Vaicāts, vai viņa ir piekritusi kļūt par deputāti, Rosļikovs norādīja, ka Dorošķevičai "nav variantu", un, kad visas formalitātes būs nokārtotas, viņai nebūšot iebildumu ieņemt amatu.

Saeimas Prezidijs Tretjakovas iesniegumu ir nodevis Saeimas administrācijai, informēja Prezidijā.

Kā ziņots, parlamentārieši otrdien apstiprināja 14.Saeimas pilnvaras visiem 99 sēdē reģistrētajiem deputātiem. Uz sēdi nebija ieradies Zaļo un zemnieku savienības pārstāvis Gundars Daudze, kuram pilnvaras apstiprinās pirmajā sēdē, uz kuru viņš būs ieradies.

Partijas līderis Aleksejs Rosļikovs skaidroja, ka jaunā parlamentāriete šādu lēmumu pieņēmusi "ģimenes apsvērumu dēļ". "Situācija vēl tiekot vērtēta", bet, visticamāk, Tretjakova turpmāk vadīs "Stabilitātei!" Latgales struktūrvienību, norādīja politiķis.

Viņas vietā parlamentā kā nākamā pēc balsu skaita Latgales vēlēšanu apgabalā varētu nākt Jekaterina Dorošķeviča, tomēr arī par viņu "vēl nav zināms, vai viņa spēs savu personīgo dzīvi sakārtot tā, lai varētu kvalitatīvi pildīt pienākumus Saeimā", sacīja Rosļikovs.

Saeimas Prezidijs Tretjakovas iesniegumu ir nodevis Saeimas administrācijai, informēja Prezidijā.

Kā ziņots, parlamentārieši otrdien apstiprināja 14. Saeimas pilnvaras visiem 99 sēdē reģistrētajiem deputātiem. Uz sēdi nebija ieradies Zaļo un zemnieku savienības pārstāvis Gundars Daudze, kuram pilnvaras apstiprinās pirmajā sēdē, uz kuru viņš būs ieradies.

Foto: Zvēresta nodošana 14. Saeimas pirmajā sēdē

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu