FOTO Kā Rīgā atzīmēja seksīgāko Halovīnu "Šausmīgi seksīgas dzīres"

Apollo.lv
Foto: Sindija Švāne

Visu svēto dienas priekšvakarā intīmpreču veikalā "SexyStyle" notika līdz šim vērienīgākās Halovīna svinības, kas tika ieturētas bezkaunīgas bagātības tematikā "Šausmīgi seksīgas dzīres". 

"SexyStyle" "Šausmīgi seksīgās dzīres" vairāk nekā simts apmeklētāju priecēja ar īpašu programmu – uzstājās improvizācijas teātris "DIVAS", ko veido pieredzējušās improvizatores Elīna Geida un Anete Bendika, ar iespaidīgu drag-queen šovu pārsteidza šā gada ietekmīgākais Latvijas influenceris, stilists un radoša personība Rojs Rodžers, kurš kopā ar vakara vadītāju mūziķi Ralfu Eilandu izpildīja vairākas dziesmas, tostarp Supernovas hitu "Ritch Itch".

Par dejām visa vakara garumā rūpējās DJ Von Kubitz jeb pazīstamais stila un komunikācijas eksperts Deniss Ševeļovs, kurš īpašu balvu pasniedza, viņaprāt, veiksmīgākā tērpa īpašniekiem.

Foto: Sindija Švāne

Ar spraigas sajūtas raisošām aktivitātēm viesus izklaidēja "SexyStyle" komanda, aicinot uz savas ādas izmēģināt BDSM sveces, izjust pātagu pliķus un elektrostimulāciju, kā arī vērot šibari mākslinieka "Flame Hel" siešanas performanci. Apmeklētāji aktīvi izmantoja iespēju neformālā gaisotnē uzdot sev interesējošos jautājumus par seksualitāti un intīmprecēm, kā arī piedalījās loterijā, kuras uzvarētāji tika izziņoti ballītes noslēgumā.

Foto: Sindija Švāne

Foto: Nerātnā Halovīna ballīte intīmpreču veikalā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu