Strautmanei trauma; "Olympiakos" piedzīvo neveiksmi Eirolīgas mačā

Digna Strautmane
Digna Strautmane Foto: FIBA.com

Latvijas basketbolistes Dignas Strautmanes pārstāvētā Pirejas "Olympiakos", kuru vada Mārtiņš Zībarts, trešdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas spēlē piedzīvoja neveiksmi, latvietei gūstot savainojumu.

Pirejas vienība A grupā izbraukuma spēlē ar rezultātu 89:95 (17:26, 19:29, 24:24, 29:16) piekāpās Stambulas "Fenerbahce".

Strautmane laukumā bija sešas minūtes un 32 sekundes, kuru laikā pa grozu nemeta, sakrāja negatīvu +/- rādītāju -4 un noslēdza maču ar neitrālu efektivitātes koeficientu.

Latvijas basketboliste guva savainojumu pirmās ceturtdaļas izskaņā, kad neveiksmīgā epizodē mēģināja nospēlēt aizsardzībā, taču, iespējams, izmežģīja potīti vai satraumēja ceļgalu un vairs nevarēja pamest laukuma pati saviem spēkiem.

Uzvarētāju rindās Nataša Hovarda izcēlās ar 23 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām, kamēr "Olympiakos" vienībā Megana Gustafsone guva 30 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas.

Šodien citā A grupas spēlēs laukumā dosies arī Kitijas Laksas Boloņas "Virtus Segafredo" un Anetes Šteinbergas Buržas "Tango", bet B grupā maču aizvadīs Aleksas Gulbes "Perfumerias Avenida".

Katras grupas četras labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas spēlēm, bet piekto un sesto vietu īpašnieces sezonu turpinās Eiropas kausā.

Šosezon FIBA Eirolīgā nestartē Latvijas čempionvienība "TTT Rīga", kas pagājušajā sezonā iekļuva izslēgšanas spēlēs, kur ceturtdaļfināla sērijā piekāpās Stambulas "Fenerbahce".

Pērn par čempionēm kļuva Ungārijas vienība "Sopron", kas finālā pārspēja "Fenerbahce".