T, 31.05.2023.

Indonēzijas amatpersona komentē Lavrova veselības stāvokli

LETA
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5
Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.
Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs. Foto: Hussein Eddeb/Shutterstock

Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs tika nogādāts slimnīcā pēc ierašanās uz G20 samitu Bali. Indonēzijas Veselības ministrijas amatpersona pirmdien paziņoja, ka viņš ir pie labas veselības. 

Indonēzijas amatpersona ziņu aģentūrai AFP sacīja, ka Lavrovs, pēc ierašanās Bali svētdien, nogādāts slimnīcā divas dienas pēc kārtas.

Tikmēr Krievija ziņas par Lavrova hospitalizēšanu nodēvējusi par "augstākās pakāpes viltus ziņām", un Krievijas Ārlietu ministrijas preses pārstāve publicējusi fotogrāfiju, kurā Lavrovs redzams kreklā un šortos.

Indonēzijas Veselības ministrijas amatpersona AFP sacīja, ka Lavrovs ir pie labas veselības. Viņš ieradies slimnīcā vakar pēc ierašanās Balī, lai pārbaudītu veselību, un šorīt atgriezies slimnīcā uz vēl vienu pārbaudi, bet viss esot kārtībā.

Slimnīcas preses pārstāvis atklāja, ka slimnīcā ieradusies delegācija stingras apsardzes pavadībā, bet informāciju par iesaistīto personu viņš nevarot atklāt.

Indonēzijas Ārlietu ministrija visus jautājumus par šo gadījumu novirza Krievijas vēstniecībai Džakartā, kas savukārt neatbild uz jautājumiem.

Lavrovs paziņojis, ka mediju ziņas par viņa veselības problēmām ir "kaut kāda spēle", kurā vainoja Rietumu medijus.

Lavrovs pārstāvēs Krieviju otrdien un trešdien Indonēzijas kūrortā Bali salā notiekošajā G20 samitā, uz kuru Krievijas prezidents Vladimirs Putins neieradīsies.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5

Tēmas

Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu