T, 29.03.2023.

"Dejo ar zvaigzni" dalībnieks Maksims Busels vieš skaidrību par savu attiecību statusu

Apollo.lv
"Dejo ar zvaigzni" dalībnieks Maksims Busels vieš skaidrību par savu attiecību statusu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Publiskajā telpā mēļo, ka šova "Dejo ar zvaigzni" dalībnieku M.Čehova Rīgas krievu teātra aktiera Maksima Busela un viņa pārinieces Jelizavetas Manijas starpā, iespējams, ir kas vairāk nekā vienkārši koleģiālas attiecības. Nu aktieris Busels izdevumam "Privātā Dzīve" vieš skaidrību par savu attiecību statusu. 

Busels atklāj, ka sākotnēji šova producenti nemaz nav gribējuši likt abus pārī pārāk lielās auguma atšķirības dēļ. "Esmu 183 centimetrus garš, bet Ļiza – ļoti maziņa. Viņai bija paredzēts cits partneris, taču

Ļiza paziņoja, ka gribot dejot ar mani," atklāj Busels.

Vaicāts, varbūt viņai bija plāns iekarot viņa sirdi, Busels atbild: "Viņai tobrīd bija draugs." Taču, sākoties šovam, Ļizas attiecības izjukušas. "Nu, kaut kā tā arī sanāca. Es gan ceru, ka man ar to nav nekāda sakara. Vismaz Ļiza saka, ka neesot."

Busels atklāj, ka tomēr viņa sirds ir aizņemta, viņš jau 12 gadus ir attiecībās ar gleznotāju Elīnu Arbidāni.

Vaicāts, kāpēc abi savas attiecības nav noformējuši oficiāli, viņš atbild, ka reiz bildinājis mīļoto, taču neilgi pēc tam abi izšķīrušies. "Savā ziņā tā ir traumatiska pieredze, kas rada bailes, ka, bildinot viņu vēlreiz, mēs atkal varētu izšķirties. Agrāk man bija pārāk romantizēts skatījums uz attiecībām. Šķita, ka diviem cilvēkiem, kas ir kopā, obligāti vajag apprecēties. Tagad esmu sapratis, ka tas nav galvenais. Zinu daudzus pārus, kas dzīvo kopā, savas attiecības oficiāli nereģistrējot," tā aktieris.

"Šobrīd esam attiecībās, kurās ļoti novērtējam viens otra komforta zonu.

Kad man ir atbildīgi projekti, dzīvojam atsevišķi.

Draudzene ceļas ļoti agri, un, ja esam kopā, tad zinu – modīšos arī es. Bet man ir svarīgi izgulēties. Esmu pateicīgs viņai, ka šobrīd varam šādi – baudīt kopā dzīvi tad, kad tam ir spēks un laiks," saka mākslinieks.

Vairāk lasi žurnāla "Privātā Dzīve" 15. novembra numurā!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu