T, 30.11.2022.

Šovā "Dejo ar zvaigzni" atgriežas bargais Valērijs Mironovs

Apollo.lv
Šovā "Dejo ar zvaigzni" atgriežas bargais Valērijs Mironovs
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Valērijs Mironovs
Valērijs Mironovs Foto: publicitātes

Šo svētdien, 20. novembrī, šova "Dejo ar zvaigzni" skatītājus pārsteigs kādreizējā šova žūrijas pārstāvja Valērija Mironova atgriešanās uz deju grīdas. 

Šoreiz gan viņš nepievienosies žūrijas locekļiem, bet gan kādam no dalībniekiem uz skatuves. Šonedēļ vien pieci dalībnieki turpinās cīņu par vietu finālā, arī šajā nedēļā gatavojot divus deju priekšnesumus.

Šonedēļ skatītājus gaida ne vien skaisti deju priekšnesumi, bet arī dažas pārvērtības. Piemēram, Rūta Dvinska ar savu deju partneri Viktoru pārtaps par Karību jūras pirātiem savā pasodobles priekšnesumā, bet kā otro deju izvēlējušies ča ča ča. Arī Aminata un Maks sola skaistu pasodobles priekšnesumu, kopā ar viņiem uz skatuves atradīsies vēl vairāki deju pāri. Kā otro deju viņi izvēlējušies lēno valsi.

Elīna Bojarkina un Marts skatītājus ieraus kabarē ar savu kvikstepa dejojumu, bet kā otro deju arī viņi izvēlējušies lēno valsi, kas pirmajā reizē viņu priekšnesumā noslēdzās ar kaislīgu skūpstu. Arī Maksims Busels un Ļiza šajā vakarā dejos pasodobli, muzikālajam pavadījumam izvēloties ikonisko grupas "The Police" dziesmu "Roxanne", bet kā otro deju izvēlējušies kaislīgo rumbu.

Arī Jānis Pētersons un Olena šajā reizē dejos pasodobli. Viņi uz skatuves izdejos īstu rituālu, kurā piedalīsies deju kolektīvs "Daiļrade" un kādreizējais šova “Dejo ar zvaigzni” vadītājs un žūrijas loceklis Valērijs Mironovs. Kā otro deju viņi šajā nedēļā izvēlējušies Vīnes valsi.

Foto: "Dejo ar zvaigzni" devītā tiešraide

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu