"Jums ir tāds temps, ka meksikāņu seriāli nobāl." Bukums "Ērkšķu" izbalsošanā dāmām lasa lekciju

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: janis.bukums/ Shutterstock

Kārtējo reizi sociālajā projektā "Caur ērkšķiem uz…" šova vadītājs Jānis Bukums izbalsošanā ir nikns. Viņš dāmām atkal lasa lekciju par to, ka šādi uzvesties nepiedienas. 

"Jūs esat uz pārmaiņu ceļa - eksperti, tikšanās, nodarbības un jaunas iemaņas. Diemžēl tāds pats ātrums ir arī jūsu savstarpējās attiecībās - mīlestība, attieksme pret citiem un strīdi. Jums ir tāds temps, ka meksikāņu seriāli nobāl, salīdzinot ar jums. Te ir mīlestība, kāpieni, kritieni, Antonio ne tā uz Izauru paskatījās, un aiziet razborkas.

Tas ir briesmīgi!

Ja šādi darbosieties reālajā pasaulē, jau pēc trijām dienām sāksiet jāt ar zirgiem un šaut viena uz otru. Filtrējiet, ko runājat! Reālajā pasaulē tā nav, ka no rīta draugs, pēc divām stundām - ienaidnieks. Tas var šķist smieklīgi, bet patiesībā ir ļoti briesmīgi. Sāciet dzīvot pa īstam," dāmām atgādina Bukums.

Tikmēr izbalsošanas rezultāti jau atkal iezīmē koalīciju – vairums nosauc Elīnu, kura cieš no alkohola atkarības un emocionālajām svārstībām, un to apstiprina arī ekspertu vērtējums.

"Tu stāvi uz vietas, jo daudz ko jau esi iemācījusies. Taču esi palaidusi garām spēju ieklausīties sevī un rast mieru un harmoniju. To es tev arī novēlu," līdz ar bagātīgu dāvanu birumu Elīnai sacīja Jānis Bukums.

"Caur ērkšķiem uz..." dalībniece Elīna
"Caur ērkšķiem uz..." dalībniece Elīna Foto: Gatis Gierts/ Publicitātes

Dodoties mājup, Elīna neslēpj, ka ir noilgojusies pēc savas meitiņas, un solīja turpināt izaugsmi ārpus projekta: "Darīšu visu iespējamo, lai neatgrieztos tur, kur biju. Draugu loks man ir normāls, man ir laba draudzene, cīnīšos."

Atgādinām, ka sociālais projekts "Caur ērkšķiem uz…" skatāms ceturtdienu vakaros televīzijā sievietēm "STV Pirmā".

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu