18. novembra militāro parādi Rīgā vērojuši ap 70 000 cilvēku (1)

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienu, 11. novembra krastmalā notiek militārā parāde, kurā piedalās gan Latvijas, gan sabiedroto bruņoto spēku karavīri un militārā tehnika, kā arī Iekšlietu ministrijas pakļautības dienestu pārstāvji un tehnika.
Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienu, 11. novembra krastmalā notiek militārā parāde, kurā piedalās gan Latvijas, gan sabiedroto bruņoto spēku karavīri un militārā tehnika, kā arī Iekšlietu ministrijas pakļautības dienestu pārstāvji un tehnika. Foto: Zane Bitere/LETA

Lai vērotu Latvijas proklamēšanas 104. gadadienai veltīto militāro parādi, piektdien 11. novembra krastmalā, Rīgā bija sapulcējušies apmēram 70 000 cilvēku.

Policija gan neveic precīzu cilvēku uzskaiti, un šie dati ir tikai provizoriski.

Foto: Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīta militārā parāde

Jau ziņots, ka parādē piedalījās aptuveni 1500 karavīru, zemessargu, policistu, robežsargu, ugunsdzēsēju glābēju un jaunsargu, tika demonstrēta Latvijas bruņoto spēku un sabiedroto militārā tehnika, virs Daugavas lidoja lidmašīnas un helikopteri.

Policija informē, ka lāpu gājienā par godu valsts svētkiem piektdienas vakarā Rīgā devušies apmēram 8000 cilvēku.

Visā Latvijā 18.novembra pasākumi norisinājušies bez starpgadījumiem. Arī Rīgā pasākumi aizvadīti mierīgi, tikai kāda persona alkohola reibumā veikusi huligāniskas darbības, bet kāds cits neatļauti vadījis dronu pasākuma norises vietā.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu