T, 30.11.2022.

"Disney" vadītāja amatā atgriežas Bobs Aigers

Apollo.lv
"Disney" vadītāja amatā atgriežas Bobs Aigers
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters / Scanpix

ASV izklaides un mediju kompānija "Walt Disney Co." vadītāja amatā atgriežas Bobs Aigers, svētdien, 20. novembrī, paziņoja pasaulē lielākā mediju kompānija.

"Disney" pateicās līdzšinējam kompānijas vadītājam Bobam Čapekam, kurš kopumā uzņēmumā strādājis gandrīz 30 gadu.

Konglomerāta direktoru padome secinājusi, ka gaidāms "arvien sarežģītāks nozares pārmaiņu periods, kura vadīšanai unikāli piemērots ir Bobs Aigers".

Čapeks "Disney" izpilddirektora amatā bija divus gadus, kuru laikā investoriem pieauga bažas par kompānijas izdevumu pieaugumu.

Šogad "Disney" akcijas cena ir sarukusi par 41%.

Aigers, kurš iepriekš 15 gadus bija "Disney" vadītājs, pieckāršojot kompānijas tirgus kapitalizāciju, ir solījis atgriezties amatā uz vismaz diviem gadiem, paziņoja "Disney".

2020. gadā Aigers atbalstīja Čapeku kā savu pēcteci, tomēr vēlāk abu starpā sākās nesaskaņas.

Aigera vadībā "Disney" pārņēma filmu studijas "Pixar", "Marvel", "Lucasfilm" un "21st Century Fox", kā arī atklāja izklaides parku Ķīnā un straumēšanas pakalpojumus "Disney+" un "ESPN+".

Savukārt daļa "Disney" darbinieku bija sarūgtināti, ka Čapeks novēloti reaģēja uz Floridas štatā, kur atrodas "Walt Disney" izklaides parks, izdoto likumu, kas aizliedz publiskās skolās informēt par seksuālo orientāciju vai dzimuma identitāti.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu