VIDEO ⟩ Balcers gūst savus pirmos vārtus "Lightning" komandā

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: AFP / Scanpix

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā pret līdervienību Bostonas "Bruins" pirmos vārtus Tampabejas "Lightning" rindās guva latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers.

"Lightning" savā laukumā ar rezultātu 3:5 (1:1, 0:3, 2:1) piekāpās NHL šīs sezonas līdervienībai Bostonas "Bruins", kas izcīnīja septīto uzvaru pēc kārtas.

Balcers ar vārtu guvumu izcēlās trešā perioda sākumā, samazinot rezultāta starpību līdz 2:5.

Latvijas hokejistam šī bija otrā spēle "Lightning" sastāvā un pirmais vārtu guvums jaunajā komandā.

Balcers laukumā pavadīja 11 minūtes un 51 sekundi, izpildīja trīs metienus pa vārtiem un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Lightning" labā divus vārtus guva kanādietis Nikolass Pols, ar divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās amerikānis Pets Marūns.

"Lightning" ar 23 punktiem 19 spēlēs ieņem trešo vietu Atlantijas divīzijā, savukārt "Bruins" ar 34 punktiem 19 mačos ir Atlantijas divīzijas un arī līgas kopvērtējuma līdere.