Pļaviņš/Šmēdiņš Austrālijā sasniedz "Challenger" turnīra pamatsacensības

LETA
Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs
Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Mihails Samoilovs trešdien Austrālijā iekļuva "Bech Pro Tour" "Challenge" līmeņa sacensību pamatturnīrā.

Pļaviņš/Samoilovs, kuri atlasē bija izsēti ar sesto numuru un brīvo kārtu saņēma brīvu, kvalifikācijas vienīgajā spēlē ar rezultātu 2-0 (21:14, 21:11) uzvarēja austrāliešus Anjangu Garangu un Džastinu Šūmanu (11.).

Pamatturnīrā latviešiem būs 21.numurs un D apakšgrupas pirmajā mačā viņi ceturtdien plkst.7 pēc Latvijas laika spēkosies ar itāļiem Adrianu Karambulu/Aleksu Ranjēri (4.).

Pamatturnīra sacensībās 24 komandas cīnīsies modificētajā grupu turnīrā, pēc kura sekos vienmīnusa izspēles sistēma 18 labākajām komandām.

Nākošajā nedēļā sāksies "Elite16" turnīrs, kur kvalifikācijā ar devīto kārtas numuru izlikti Pļaviņš/ Samoilovs. Kvalifikācijas sacensībās 16 komandas cīnīsies par četrām vietām pamatturnīrā. Pamatturnīrā 16 komandas sākotnēji izspēlē grupu turnīru, pēc kura astoņas labākās komandas izspēlē ceturtdaļfinālus, pusfinālus, spēli par trešo vietu un finālu.

"Pro Beach Tour" rangā pirmā līmeņa sacensības šogad saucas "Elite 16", rangā otrās ir "Challenge", trešās - "Future" sacensības.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu