Uz Rīgas ūdenstilpju ledus turpmāk atrasties aizliegts

LETA
Uz Rīgas ūdenstilpju ledus turpmāk atrasties aizliegts
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Evija Trifanova/LETA

No ceturtdienas, 24. novembra, ir aizliegts atrasties uz Rīgas administratīvajā teritorijā esošo ūdenstilpju un jūras piekrastes ūdeņu ledus. Rīkojumu izdevis Rīgas pašvaldības izpilddirektors, vēsta Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Ņemot vērā esošos laikapstākļus un meteoroloģiskās prognozes, iespējams, ka uz Rīgas administratīvajā teritorijā esošajām ūdenstilpēm varētu veidoties nepietiekami izturīga ledus kārta un atrašanās uz tās varētu būt bīstama.

Paaugstinātas bīstamības periodu uz Rīgas ūdenstilpju ledus ar rīkojumu nosaka pilsētas izpilddirektors. Šī rīkojuma izpildi kontrolē Pašvaldības policija.

Atbildība par atrašanos uz ledus ir noteikta Administratīvo sodu likumā par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā. Par likuma pārkāpumu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu līdz 100 eiro.

Jau ziņots, ka nepacietīgākie makšķernieki Latgalē jau ir atklājuši zemledus makšķerēšanas sezonu. Savukārt citviet vēl nav izveidojusies pietiekami izturīga ledus kārta, lai tā spētu noturēt cilvēku.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu