Sv, 5.02.2023.

Avārijā Ainažos sestdien cietuši 26 cilvēki. Viens cilvēks gājis bojā

Ziņa papildināta
Avārijā Ainažos sestdien cietuši 26 cilvēki. Viens cilvēks gājis bojā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Autobusa un kravas mašīnas sadursmē Ainažos sestdien cietuši 26 cilvēki, viens gājis bojā
Autobusa un kravas mašīnas sadursmē Ainažos sestdien cietuši 26 cilvēki, viens gājis bojā Foto: Aculiecinieka foto

Pasažieru autobusa un kravas mašīnas sadursmē Ainažos sestdien, 26.novembrī, cietuši 26 cilvēki, tostarp trīs smagi, kā arī viens gājis bojā, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktore Liene Cipule.

Viņa arī izsaka pateicību Igaunijas kolēģiem, kas glābšanas darbos piedalījās ar septiņām mediķu brigādēm un nogādāja slimnīcā 11 cietušos.

Vienlaikus NMPD ziņo, ka attiecīgajā satiksmes negadījumā trīs cilvēki guvuši smagas traumas, tostarp politraumas, bet 23 guvuši dažāda rakstura vidēji smagas vai vieglas traumas. Cietušie no notikuma vietas nogādāti uz Vidzemes slimnīcu, Pērnavas slimnīcu un Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu.

Tāpat 17 notikumā iesaistītie nav guvuši veselībai bīstamas traumas, bet drošības nolūkā nogādāti slimnīcā veikt apskati un, ja nepieciešams, papildu izmeklējumus.

Jau vēstīts, ka sestdien, 26.novembrī, plkst.19.20 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Ainažiem, kur uz autoceļa Rīga-Ainaži bija noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīts arī pasažieru autobuss.

VUGD pārstāvji pavēstīja, ka notikuma vietā no kravas automašīnas tika atbrīvots viens cilvēks, bet no autobusa ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atbrīvoja vienu bojāgājušo.

Plkst.23.56 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu