S, 28.01.2023.

Policija sākusi kriminālprocesu par avāriju Ainažos

LETA
Policija sākusi kriminālprocesu par avāriju Ainažos
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Jauno Valsts policijas transportlīdzekļu, bezpilota gaisa kuģu vienību un to detekcijas iekārtu prezentēšanas pasākums pie Valsts policijas ēkas. Ilustratīvs attēls.
Jauno Valsts policijas transportlīdzekļu, bezpilota gaisa kuģu vienību un to detekcijas iekārtu prezentēšanas pasākums pie Valsts policijas ēkas. Ilustratīvs attēls. Foto: Lita Millere/LETA

Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par sestdien, 26.novembrī, notikušo pasažieru autobusa un kravas mašīnas sadursmi Ainažos. 

Kriminālprocesā tiks skaidrots ceļu satiksmes negadījuma iemesls.

Avārijā bojā gāja autobusa vadītājs. Negadījumā cieta gan autobusa pasažieri, gan kravas automašīnas vadītājs.

Avārijā cieta "Scania" markas autobuss ar pasažieriem, taču tas nebija regulāra maršruta autobuss, atzīmēja VP.

Jau ziņots, pasažieru autobusa un kravas mašīnas sadursmē Ainažos sestdien, 26.novembrī, pēc līdz šim saņemtās informācijas cietuši 26 cilvēki, tostarp trīs smagi, kā arī viens gājis bojā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktore Liene Cipule mikroblogošanas vietnē "Twitter" izsaka pateicību Igaunijas kolēģiem, kas glābšanas darbos piedalījās ar septiņām mediķu brigādēm un nogādāja slimnīcā 11 cietušos.

Vienlaikus NMPD ziņo, ka attiecīgajā satiksmes negadījumā trīs cilvēki guvuši smagas traumas, tostarp politraumas, bet 23 guvuši dažāda rakstura vidēji smagas vai vieglas traumas. Cietušie no notikuma vietas nogādāti uz Vidzemes slimnīcu, Pērnavas slimnīcu un Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu.

Tāpat 17 notikumā iesaistītie nav guvuši veselībai bīstamas traumas, bet drošības nolūkā nogādāti slimnīcā veikt apskati un, ja nepieciešams, papildu izmeklējumus.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji aģentūrai LETA pavēstīja, ka notikuma vietā no kravas automašīnas tika atbrīvots viens cilvēks, bet no autobusa ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atbrīvoja vienu bojāgājušo.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu