Eitonam iespaidīgs sniegums "Suns" uzvarā pār "Jazz"

Deandrē Eitons sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā izcēlās ar 29 punktiem un 21 atlēkušo bumbu, kaldinādams Fīniksas "Suns" komandas uzvaru.

"Suns" savā laukumā ar rezultātu 113:112 (22:32, 29:22, 27:27, 35:31) uzvarēja Jūtas "Jazz".

Ceturtajā ceturtdaļā laukuma saimnieki pārņēma vadības grožus un noturējās priekšā, lai gan mača pēdējās minūtes bija gana sīvas. "Suns" pēdējā uzbrukumā "Jazz" nepārkāpa noteikumus, tādējādi dodot iespēju mājiniekiem uzvarēt.

Eitons nedēļas nogalē aizvadīja savas sezonas rezultatīvākās spēles, piektdienas mačā gūstot 28 punktus un sekmējot "Suns" uzvaru 108:102 pār Detroitas "Pistons".

Devins Bukers maču noslēdza ar 27 punktiem, lai gan realizēja tikai astoņus no 27 metieniem no spēles. Viņš arī izcīnīja 11 bumbas zem groziem un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles.

Viesiem 22 punkti bija Džordanam Klārksonam, bet par diviem mazāk - Kolinam Sekstonam.

"Suns" šajā sezonā uzvarējusi 11 no 12 mājas spēlēm un šobrīd ir nepārspēta četrās cīņās pēc kārtas.

Citā mačā Lebrons Džeimss aizvadīja savu sezonas rezultatīvāko spēli un palīdzēja Losandželosas "Lakers" viesos ar 143:138 (33:34, 37:34, 36:29, 37:41) uzvarēt Sanantonio "Spurs".

Džeimss šajā duelī izcēlās ar 39 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām, iemetot septiņus tālmetienus, kas viņam ir atkārtots karjeras rekords. No spēles "Lakers" zvaigzne realizēja 11 no 21 metiena.

Vēl "Lakers" rindās 21 punkts un sešas rezultatīvas piespēles bija Denisam Šrēderam.

"Spurs" sastāvā Keldons Džonsons guva 26 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, bet Tre Džounss sameta 23 punktus un atdeva 13 rezultatīvas piespēles.

Vienā no spēles epizodēm Zeks Kolinss, cenšoties bloķēt Rasela Vestbruka metienu, ar elkoni pārsita pretiniekam galvu. Vestbruks pēc piezemēšanās uz grīdas piecēlās kājās un nekavējoties iesaistījās konfliktā ar "Spurs" basketbolistu. Kolinss par pārkāpumu tika izraidīts no spēles, bet Vestbruks saņēma tehnisko piezīmi.

Šajā sezonā komandas NBA regulārajā čempionātā katra aizvadīs pa 82 spēlēm.