Gada aktieris Kaspars Zvīgulis beidzot sabiedrībā iziet ar jauno mīļoto

Apollo.lv
Gada aktieris Kaspars Zvīgulis beidzot sabiedrībā iziet ar jauno mīļoto
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Zane Bitere/LETA

Aktieris Kaspars Zvīgulis (42), kuram pirms vairākiem gadiem izira laulības dzīve ar Jaunā Rīgas teātra aktrisi Sandru Kļaviņu (50), beidzot iziet sabiedrībā ar jaunu mīļoto, šonedēļ raksta izdevums "Kas Jauns".

Kopš ģimenes dzīves iziršanas Zvīgulis sevi pozicionēja kā brīvu vīrieti. Uz publiskiem pasākumiem devās vai nu viens, vai kopā ar meitu Žaneti.

Taču nu Kaspars ir ļāvies jaunām attiecībām, un, kā pats atzīst, jau krietnu laiku viņam ir draudzene.

Uz Spēlmaņu nakts ceremoniju Dailes teātrī Gada aktiera balvai izvirzītais Kaspars Zvīgulis, kas šajā nominācija arī tika apbalvots, ieradās kopā ar jauno mīļoto – grima mākslinieci un stilisti Līvu Drešeri (32).

Kad Zvīgulis ceremonijā kāpa uz skatuves saņemt Spēlmaņu nakts Gada aktiera statueti, atzīdams, ka šo balvu gaidījis jau 20 gadu, draudzene Līva zālē neslēpa prieku un aizkustinājumu, novēroja "Kas Jauns".

Atgādinām, ka šoruden, neilgi pēc jaunās sezonas sākšanās, Kaspars Zvīgulis negaidīti uzrakstīja atlūgumu un aizgāja no Latvijas Nacionālā teātra štata. Viņš skaidroja, ka darbu teātrī noslogojuma dēļ nekādi nav iespējams apvienot ar citām lietām un ka viņš vēlas gan filmēties, gan realizēt paša mākslinieciskos plānus, kas arī saistīti ar kultūras jomu un aktiermākslu.

Foto: Sabiedrībā zināmi ļaudis pulcējas "Spēlmaņu nakts" balvu pasniegšanas ceremonijā

Vairāk lasi izdevuma "Kas Jauns" 29. novembra numurā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu