S, 28.01.2023.

VIDEO ⟩ Siltais ūdens no krāna jāgaida pat 15 minūtes. Pēc ūdensvada nomaiņas daudzstāvu ēkas iemītniekiem jāsadzīvo ar neērtībām

Apollo.lv
Siltais ūdens no krāna jāgaida pat 15 minūtes. Pēc ūdensvada nomaiņas daudzstāvu ēkas iemītniekiem jāsadzīvo ar neērtībām
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Attēls ilustratīvs.
Attēls ilustratīvs. Foto: archimede/Shutterstock

Kāda Rīgas daudzstāvu nama iedzīvotāji piedzīvo pamatīgas neērtības - katru dienu viņiem vairākas minūtes nākas gaidīt, kamēr krānā sāks tecēt siltais ūdens. Nedienas sākušās, kad mājā ticis nomainīts ūdensvads, vēsta TV3 raidījums "Bez tabu". 

Iedzīvotāja stāsta, ka tieši rīta stundās esot ilgāk jāgaida, kamēr varēs nomazgāties siltā ūdenī. Sieviete dzīvo piektajā stāvā, viņa sūrojas, ka brīžiem nākas gaidīt pat 15 minūtes.

Mājas iedzīvotājs Boriss ir neizpratnē – remonts bija, taču situācija tikai pasliktinājusies. Kaimiņš Aivars, kuram ir piekļuve pagrabam, uzskata, ka remontdarbi veikti nekvalitatīvi. Viņš ir noskaities – kamēr gaida karsto ūdeni, tikmēr skaitītājs griežas.

Īpašumu pārvaldītāju asociācijas vadītājs Vitolds Peipiņš norāda, ka gaidīšanas laikam, kamēr parādīsies karstais ūdens, nevajadzētu pārsniegt pāris sekundes.

Iedzīvotājiem, kuri vēlas pārrēķinu, esot jāvēršas katram individuāli pie apsaimniekotāja.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu