Sv, 5.02.2023.

Latvijas tirgū ienāk Lietuvas lidsabiedrība "GetJet Airlines"

Papildināts
Apollo.lv
Latvijas tirgū ienāk Lietuvas lidsabiedrība "GetJet Airlines"
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"GetJet Airlines" lidmašīna.
"GetJet Airlines" lidmašīna. Foto: Renatas Repcinskas/Shutterstock

Lietuvas aviosabiedrība "GetJet Airlines" ir paziņojusi par uzņēmuma paplašināšanos un ienākšanu Latvijas tirgū. SIA "GetJet Airlines Latvia" ir izpildījusi visas Latvijas Civilās aviācijas aģentūras prasības un saņēmusi gaisa kuģa ekspluatanta sertifikātu (AOC). Uzņēmums plāno uzsākt darbību Latvijā ar "Airbus A320" tipa gaisa kuģiem.

Uzņēmums plāno uzsākt darbību Latvijā ar "Airbus A320" tipa gaisa kuģiem.

SIA "GetJet Airlines Latvia" ir izpildījusi visas Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas Aviācijas departamenta prasības un saņēmusi gaisa pārvadājumu licenci.

"Gaisa pārvadājumu sertifikāts Latvijā paver mūsu uzņēmumam iespējas strauji augt un nostiprināties Latvijas tirgū, vienlaikus veidojot pilnvērtīgas attiecības ar vietējiem partneriem," komentē "GetJet Aviation Holdings" izpilddirektors Darjus Viltraķis.

"Latvijas tirgus mums ir ļoti labi pazīstams - esam šeit jau agrāk snieguši pakalpojumus un uzkrājuši pieredzi, kas būs ļoti noderīga," pauž Viltraķis. 

SIA "GetJet Airlines Latvia" vadītājs Rolands Ramiņš, kurš atbild par uzņēmuma darbību Latvijā, norāda, ka valsts aviācijas tirgus vēl atkopjas no pēdējo gadu izaicinājumiem, tādēļ šobrīd ir būtiski iesaistīties un paātrināt izaugsmes procesu.

"Mums ir jāizmanto mūsu pieredze, tirgus zināšanas un komandas spēks, lai kopā ar partneriem sasniegtu labus rezultātus. Pašlaik aktīvi diskutējam ar klientiem par mūsu kopīgajiem mērķiem un iespējām. Izvērtējot mūsu partneru vajadzības, vēlamies sniegt Latvijas tirgum pielāgotus pakalpojumus un nākotnē paplašināt mūsu pārklājumu," saka Ramiņš.

Viņš uzsver, ka Civilās aviācijas aģentūras izsniegtais gaisa kuģa ekspluatanta sertifikāts (AOC) bija būtisks, lai uzsāktu darbību. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums atbilst visām prasībām, kas piemērojamas pārvadātājiem Latvijā, un var sniegt gaisa pārvadājumu pakalpojumus.

Plānots, ka čarterlidojumu un tūrisma operatoru pakalpojumi Latvijā sākotnēji tiks nodrošināti ar "Airbus A320" lidmašīnām.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu