Sv, 5.02.2023.

Nosauktas trīs visneizturamākās Zodiaka zīmes

Apollo.lv
Nosauktas trīs visneizturamākās Zodiaka zīmes
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: BearFotos/Shutterstock

Dažreiz cilvēki kļūst vienkārši neizturami, un tas saistīts ar rakstura iezīmēm. Astrologi nosauc trīs Zodiaka zīmes, kurām nav tas patīkamākais raksturs.

DVĪŅI

Dvīņi ir apbrīnojama zīme, jo viņā ir apvienoti pretstati, kas padara tās pārstāvjus ļoti neparedzamus. Nekad nevar zināt, ko sagaidīt no Dvīņiem. Šīs personības ir tik mainīgas, ka apkārtējie nereti var pamatīgi apjukt.

Viņiem ir nestabils raksturs un pastāvīgas garastāvokļa svārstības, tāpēc ir grūti atrasties Dvīņu tuvumā, vienoties un paļauties uz viņiem. Viņi bieži izpaužas kā ārkārtīgi neuzticami cilvēki. 

JAUNAVA

Jaunavu ledus daba un piekāpīgā uzvedība neapšaubāmi daudz izskaidro, kāpēc viņas ieguva sudrabu visneciešamāko zīmju reitingā. Ir gandrīz neiespējami iegūt atzinību un apstiprinājumu no Jaunavām, viņas spēj visā atrast trūkumus.

Viņu snobisms ir kaut kas tāds, ko daudzi nevar ciest, taču Jaunavas patiesībā to izmanto kā aizsardzības mehānismu. Viņu dabiski kautrīgais raksturs liek viņiem neuzticēties citiem. Jaunavas nevēlas nevienu ielaist savā dzīvē, tāpēc nav arī dāsnas ar uzslavām un komplimentiem pret citiem cilvēkiem.

LAUVA

Nav noslēpums, ka Lauvām patīk būt uzmanības centrā, un viņi darīs visu, lai tas tā arī būtu. Dažreiz pārmērīga "zīmēšanās" Lauva noved pie tā, ka viņi bieži tiek uzskatīti par nepanesamiem un apkārtējie cenšas no viņiem izvairīties.

Turklāt viņu pašapziņa nereti tiek uztverta kā nepatiesa – daudzi apkārtējie automātiski nonāk pie secinājuma, ka viņiem nevar uzticēties, tādēļ Lauvas neizvēlas par uzticības personām.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu