S, 23.09.2023.

Viļņā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies rokgrupa "Imagine Dragons"

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Christian Bertrand/Shutterstock

Rokgrupa "Imagine Dragons" nākamajā vasarā ar vienīgo koncertu Baltijā 16. augustā uzstāsies Viņģa parkā Viļņā, Lietuvā, pasaules koncertturnejas "Mercury Tour" ietvaros. 

Tūre atzīmē viņu ļoti gaidītā albuma "Mercury - Acts 1 & 2' izdošanu, kas nākamajā gadā sāksies Dānijā, pirms došanās uz Itāliju, Horvātiju, Poliju, Lietuvu, Franciju, Izraēlu un Grieķiju. 

"Imagine Dragons" ir viena no lielākajām rokgrupām pasaulē, kas turpina piepildīt lielākos pasaules stadionus un pārspēt rekordus.

Apkopojot pārdošanas datu apjomus, viņu kontā ir vairāk nekā 66 miljonu pārdotu albumu kopiju, 55 miljonu digitālo dziesmu klausījumu un 110 miljardu klausījumu straumēšanas servisos kopā.

"Imagine Dragons" izceļas kā vienīgā grupa vēsturē, kas nopelnījusi četrus "RIAA Diamond" singlus,

proti, "Radioactive" (14x platīna), "Believer" (10x platīns), "Demons" (10x platīns) un "Thunder" (10x platīns). Kopš 2009. gada viņi 5 reizes pēc kārtas ir iekļuvuši Top 10 "Billboard Top 200" ar Night Visions [2012] (7x platīna), Smoke + Mirrors [2015] (platīna), Evolve [2017] (trīskāršs platīns), Origins [2018] (platīns) un Mercury – Act 1 [2021].

Līdz ar "Mercury – Act 2" iznākšanu šogad viņi pabeidza savu pirmo dubultalbumu, ko producējis leģendārais Rick Rubin.

Albums turpina dominēt radio un "Imagine Dragons" joprojām ir viena no tikai četrām grupām, kas jebkad ir iekļuvušas “Alternative Radio” vienlaicīgi Top 5 singlu sarakstā, un vienīgā grupa, kas to spējusi atkārtot.

"Imagine Dragons" ir sadarbojušies ar leģendāriem māksliniekiem, sākot ar Kendrick Lamar, Lil Wayne, Wiz Khalifa un Avicii, kā arī ar filmu komponistu Hans Zimmer.

Grupa ziedojumos ir ievākusi miljonus dažādiem mērķiem, tostarp bērnu vēža labdarības organizācijai “Tyler Robinson Foundation” un līdera Dan Reynolds “LOVELOUD” fondam un LGBTQ+ jauniešu atbalstam.

2022. gadā Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis viņus iekļāva starp vēstniekiem "UNITED 24", kas palīdz sniegt humāno palīdzību Ukrainā.

Biļetes pieejamas "Biļešu dervisa" tīklā no 1. decembra plkst. 10.00.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu