FOTO ⟩ Ogres mērs publiski kritizē pašvaldības darbinieci par eglītēm. Iedzīvotāji saskata mobinga pazīmes (9)

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Egils Helmanis/Facebook.com

Ogres mēra Egila Helmaņa (NA) publiskajā kritikā par "nekvalitatīvām eglītēm" iedzīvotāji saskata mobinga pazīmes pret iepirkumu speciālisti, liecina ieraksti sociālajā tīklā "Facebook".

Helmanis ierakstā pārmet pašvaldības iepirkumu speciālistei Žanetei Avotiņai, kura iepirkuma tehnisko specifikāciju un nosacījumus sagatavojusi tā, ka novada Ziemassvētku egles var iepirkt tikai un vienīgi no SIA "Rožlejas 44". Mērs publicējis vienas uzņēmuma piegādātās nestandarta formas egles fotogrāfiju.

"Maldās visi tie, kas uzskata, ka Grinčs ir tikai mūsdienu pasaku tēls! Tā nav, un pat šķiet, ka grinču ir daudz! Nu labi, vismaz par vienu Grinču esmu pilnīgi drošs, jo viņš pieķerts nedarbos Ogres novadā. 

Paradoksālā kārtā Ogres Grinčs maskējas zem Žanetes Avotiņas vārda un ir ieperinājies Ogres pašvaldībā kā iepirkumu speciālists," raksta Ogres mērs.

Helmanis "Facebook" ierakstā sūrojas, ka Avotiņu par šādiem un līdzīgiem izgājieniem no darba pašvaldībā atbrīvot liedzot likums, savukārt nosaukt iemeslu kādēļ, liedzot cits likums.

Līdztekus mēra neapmierinātībai ar iepirkuma speciālistes darba rezultātu viņš kritizē arī Avotiņas vīra kritiskos izteikumus sociālajās vietnēs "par to, kas un kā Ogres novadā būtu darāms. Jo viņš, tāpat kā Avotiņas kundze visu zina vislabāk, tikai … izdarīt nekādi nesanāk. Tā, ka nemaz!"

Sava ieraksta noslēgumā gan Helmanis piebilst, "ka par spīti bļāvējiem, draņķīgiem iepirkumu speciālistiem un negodprātīgiem uzņēmējiem problēma tiks atrisināta, kārtība un Ziemassvētki Ogres novadā būs!"

Tikmēr vairāki iedzīvotāji komentāros mēra ierakstu vērtē kā atriebību un mobingu pret darbinieci. "Ļoti ceru, ka tiks iesniegta prasība tiesā," pauž Artūrs Ozols.

Kā aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Nikolajs Sapožņikovs, SIA "Rožlejas 44" piedāvāja nodrošināt 83 pašvaldības iestādes ar eglītēm par vislētāko cenu, kā to paredzēja iepirkums. Līgums ar "Rožlejām 44" noslēgts par 3630 eiro, un tajā ir ietverts nosacījums, ka uzņēmums nomaina nekvalitatīvu preci pret kvalitatīvu. Pašvaldības speciālists skaidro, ka šajā situācijā Mūzikas skolas darbinieks, pieņemot piegādāto eglīti, sākotnēji nenovērtēja tās formu. "Eglīti uzņēmums jau ir nomainījis. Pašvaldībā nav informācijas, ka citām iestādēm uzņēmums būtu piegādājis nestandarta egles," piebilst Sapožņikovs.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Rožlejas 44" apgrozījums pērn bija 288 510 eiro, peļņa - 23 091 eiro. 2007.gadā dibinātais uzņēmums pieder Aināram Bulam.

Komentāri (9)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu