T, 31.05.2023.

VIDEO ⟩ 20 gadus vecu sievieti Codē līdz nāvei piekāvis viņas dzīvesbiedrs

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Vīrietis Codē līdz nāvei piekāvis savu mīļoto sievieti, kurai bijuši vien 20 gadi. Vardarbība bijusi regulāra, bet abi bija paraduši lietot alkoholu, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā". 

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka sieviete pēc neveiksmīgas laulības un pēc tam, kad no viņas nošķirti trīs bērni, atgriezusies dzīvot Codē pie savas mātes. Klīst runas, ka sieviete bija ceturtā bērna gaidībās. 

Kāda vietējā iedzīvotāja stāsta, ka bieži vien gan māte, gan meita redzētas ar zilām acīm. 

Aizdomās par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tika aizturēts 37 gadus vecs vīrietis.

Policija sākotnēji sāka kriminālprocesu par slepkavību, tomēr vēlāk kriminālprocess tika pārkvalificēts par tīši smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas bijis par iemeslu cietušā nāvei.

Valsts policijas pārstāve Dace Kalniņa stāsta, ka sākotnē izmeklēšanā noskaidrots, ka 2002. gadā dzimusī sieviete 3. decembrī dzērusi, iespējams, izcēlies konflikts, kura rezultātā nodarīti miesas bojājumi, kas izraisījuši, iespējams, nāvi. Tagad turpinās izmeklēšana, lai noskaidrotu nozieguma motīvus un nāves apstākļus.

Likumsargi atgādina, ka arī apkārtējie, kas redz un zina par vardarbību, nedrīkst palikt vienaldzīgi.

Pat ja cietusī vai cietušais pats nav gatavs atzīt notikušo, likumsargi, ierodoties adresē un izvērtējot situāciju, varmāku var nošķirt bez cietušā iesnieguma un novērst traģēdiju.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp

Tēmas

Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu