Bertāns saslimšanas dēļ nespēlē "Mavericks" uzvarā par "Trail Blazers"

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns ar Covid-19 nesaistītas saslimšanas dēļ piektdien nepiedalījās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" komanda izcīnīja uzvaru.

Dalasieši savā laukumā ar rezultātu 130:110 (31:32, 41:31, 38:22, 20:25) guva virsroku pār Portlendas "Trail Blazers".

Mājiniekiem Luka Dončičs guva 33 punktus, atdeva deviņas rezultatīvas piespēles un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, bet Kristians Vuds aizvadīja sezonas rezultatīvāko maču, gūstot 32 punktus un izcīnot 12 bumbas zem groziem. Dončičs un Vuds jau pirmajā puslaikā bija sasnieguši 20 punktu robežu, bet mačā kopā viņi realizēja 22 no 35 metieniem no spēles, kamēr komanda realizēja kopumā 56% metienu.

Pretinieku rindās Damjans Lilards arī pirmajā puslaikā sasniedza 20 punktus, bet maču noslēdza ar 24 punktiem, pārtraucot četru spēļu sēriju, kurā viņš katrā cīņā bija guvis 35 punktus.

"Mavericks" ar 15 uzvarām 29 spēlēs ieņem devīto vietu Rietumu konferencē, kamēr "Trail Blazers" ar 16 uzvarām 29 dueļos ir sestā.

Sestdien Klīvlendā pret vietējo "Cavaliers" komandu dalasieši sāks četru izbraukuma spēļu sēriju.