Ukraina nostiprina robežu ar Baltkrieviju

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: AP/Scanpix

Ukraina nostiprina robežu ar Baltkrieviju, intervijā britu raidsabiedrībai BBC pirmdien sacīja Ukrainas iekšlietu ministra vietnieks Jevheņijs Jeņins, pēdējo dienu laikā biežāk izskanot spriedumiem par draudiem, ka Krievija atkal varētu iebrukt Ukrainā no Baltkrievijas teritorijas.

"Mēs būvējam aizsardzības līnijas gar visu robežu ar Krieviju un Baltkrieviju," sacīja Jeņins, uzsverot, ka tas ietver gan strēlnieku un artilērijas pozīcijas, gan bruņojuma noliktavas.

Ministra vietnieks interviju BBC sniedza neilgi pēc kārtējā Krievijas masveida dronu trieciena Kijivai, kā rezultātā tika nodarīti smagi postījumi kritiski svarīgajai infrastruktūrai, bet liela Ukrainas daļa palika bez elektrības.

"Pateicoties mūsu pretgaisa aizsardzības sistēmai, mēs spējām notriekt līdz 90% krievu puses palaisto dronu," viņš sacīja, atzīstot, ka daļai galvaspilsētas enerģētikas infrastruktūrai nodarīti būtiski postījumi un ka enerģētiķiem nākas strādāt dienām un naktīm, lai atjaunotu elektrības padevi.

"Mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu mūsu mierīgos iedzīvotājus, bet tas ir problemātiski, ja nav elektrības," uzsvēra Jeņins.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu