VIDEO ⟩ "Nav kauns ubagot?" Salaspils ģimenes ārste negatīvi izsakās par palīdzību bēgļiem (4)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Prostock-studio/Shutterstock

Salaspils iedzīvotāju sociālo tīklu vietnes "Facebook" grupā decembra sākumā tika ievietots sludinājums ar lūgumu palīdzēt Ukrainas bēgļiem. Taču komentāros negatīvus komentārus izteikusi Salaspils ģimenes ārste, kas izraisījis iedzīvotāju reakciju, vēsta raidījums "Bez Tabu".

"Tautieši, varbūt kādam ir nevajadzīgi būvmateriāli. Varbūt kādam ir nevajadzīgi būvmateriāli? Piemēram – tapetes. Vajag diviem bērniem, kuriem iedeva izmitināšanu hostelī un paši gribam tur veikt nelielu remontu. Rakstiet, lūdzu, tikai pēc būtības," "Facebook" raksta sieviete.

Drīz pēc ieraksta publicēšanas atsaucās iedzīvotāji, kuri vēlas palīdzēt, taču kāda sieviete publiski paudusi komentārus pret ieraksta autori. Tas izraisīja lasītājos neizpratni.

Publiski pieejamā informācija liecina, ka komentāru autore ir labi pazīstama ģimenes ārste, kura savus pacientus pieņem Salaspils veselības centrā.

Uz šiem komentāriem atsaucās citi grupas dalībnieki, nosodot ārstes rakstīto un nevēlēšanos palīdzēt.

Salaspils veselības centra veselības aprūpes vadītājs Edvīns Biļevičs saka: "Salaspils veselības centrs noteikti norobežojas no šī visa un neatbalsta šādus izteikumus."

Bet iestāde neko darīt nevarot, jo veselības centrs tikai izīrē telpas prakses vajadzībām. Taču līgumu ar ārsti slēdzis Nacionālais veselības dienests.

Komentāri (4)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu