T, 29.11.2023.

VIDEO ⟩ Doneckā apšaudē ievainots bijušais "Roskosmos" vadītājs Rogozins. Nogalināts "premjera" apsargs

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 2
Foto: NEXTA @nexta_tv/Twitter.com

Bijušais Krievijas kosmosa aģentūras "Roskosmos" vadītājs Dmitrijs Rogozins ievainots apšaudē Doneckā, atsaucoties uz viņa asistentu, vēsta Krievijas mediji.

"Doneckas pievārtē tika apšaudīta viesnīca, kurā pēdējās dienās dzīvoja militāro padomnieku grupa Dmitrija Rogozina vadībā," atklājis Rogozina asistents. Rogozins esot ievainots mugurā, hospitalizēts un viņa dzīvībai briesmas nedraudot.

Saskaņā ar asistenta teikto ievainoti Rogozina pavadoņi.

Pats Rogozins paziņojis, ka ir ievainots mugurā, bet dzīvošot.

Savukārt "Telegram" kanāls "Baza" vēsta, ka apšaudīts restorāns, kurā Rogozins svinējis savu dzimšanas dienu.

Sākotnēji "Baza" vēstīja, ka Rogozins nav cietis, bet vēlāk paziņoja, ka viņš ievainots galvas mīkstajos audos, sēžamvietā un kreisajā augšstilbā.

Precīza informācija par notikušo nav pieejama, bet saskaņā ar dažām ziņām restorāna apšaudes rezultātā varētu būt ievainoti pieci cilvēki un vismaz viens varētu būt gājis bojā.

Nogalinātais ir Maskavas uzturēto kaujinieku bandu pašpasludinātās tā dēvētās Doņeckas tautas republikas "premjerministra" Vitālija Hocenko apsargs. Pats Hocenko ticis ievainots, ziņu aģentūrai TASS apstiprinājis viņa pārstāvis, piebilstot, ka kolaboracionista dzīvībai briesmas nedraud.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 2

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu