Kā Latvijas slavenības pošas Ziemassvētkiem

Apollo.lv

Gatavojoties Ziemassvētkiem, ar sirsnīgiem foto un dziļdomīgiem tekstiem savus sekotājus iepriecinājuši daudzi populāri un tautā mīlēti ļaudis. Lūk, kā svētkiem pošas slavenības Latvijā.

Aktrise Ieva Florence-Vīksne raksta gan dzejo, gan ļauj ielūkoties, kā svētki tiek gaidīti viņas mājās. Iemūžinot savu dēlēnu Leonardu, skrienot pie eglītes, Ieva raksta: "Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir brīnumains! Leonards eglīti ik rītu, ceļoties, un vakaru, gulēt ejot - samīļo. Citreiz apstājas tās priekšā un vienkārši skatās uz to ar mirdzošām acīm. Viņam eglīte ir brīnums mājās, un mūsu sajūtas par Ziemassvētkiem ir piedzimušas no jauna!"

Mūziķe Māra Upmane-Holšteine savukārt nākusi pie pavisam jaunas atziņas par brīnumiem.

Parādot Viņa raksta: "Kādreiz es gaidīju, ka tas brīnums mani noķers pats no sevis, bet, nu arvien vairāk saprotu, ka tieši kopīgā rosīšanās ir tas, kas pamazām modina svētku sajūtu."

Dziedātāja Diāna Rudāne bez liekiem paskaidrojumiem demonstrē svētku noskaņu.

Rūta Dvinska publiskojusi ģimeniskus kadrus pie eglītes.

Renārs Zeltiņš Ziemassvētku sajūtu pabaudījis arī Vīnē.

Armands Simons, kā ierasts, publiskojis sirsnīgus kadrus kopā ar visu kuplo ģimenīti.

Dagmāra Legante pirmssvētku laikā ir pārdomu pilna. Viņa raksta: "Drīz gada beigas un Ziemassvētku laiks... Pēdējās dienas, lai izdomātu, izsapņotu, iztēlotu - Kādu Ssv vēlēsies Jauno gadu.. Kāds teiks, ka tas jau tikai datums, tikai vecā kalendāra nomaiņa pret jaunu, bet... Man gribētos ticēt, ka tas ir kas vairāk kā datums kalendārā. Es ļaušos pasapņot, iedomāt un ieraudzīt To, ko mana sirds vēlas nākamajā gadā. Vēl ir laiks atrasts mirkli klusuma, uzburt iztēlē, pierakstīt un palaist zvaigznēs savus sapņus un vēlmes, savus pateicības vārdus un pasmaidīt zvaigznēm. Bet nākamajā gadā atliks tikai virzīties uz priekšu, uz augšu un nesēdēt bez sapņa un mērķa... Tu jau zini, ko vēlies?"

Dziedātāja Olga Rajecka parāda mirkli no īpaša pasākuma, kurā piedalās jau vairākus gadus.

Stiliste Indra Salceviča publiskoja pavisam vasarīgu bildi, atklājot, ka nekādi nevar notvert svētku sajūtu.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu