Pk, 9.06.2023.

VIDEO ⟩ Pakistāņu ģimenei, kas dzīvo vairākus gadus Latvijā, draud piespiedu deportācija

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Foto: Ekrānuzņēmums no video

LTV Ziņu dienesta raidījums "4. studija" vēsta, ka Lielbritānijas pilsonis pakistānis Muhameds Islams trīsarpus gadus ar savu ģimeni dzīvo Rīgā un vada ēdināšanas iestādi, taču šobrīd ģimenei draud izraidīšana no valsts, jo netika laikus nokārtoti nepieciešami dokumenti.

Latvijas Televīzijas raidījumā "4. studija" vērsās tulks no Pakistānas Kambers Ali Avans. Muhameda Islama tēvs strādājis Lielbritānijā vairāk nekā desmit gadus, ieguvis pilsonību, kā ģimenes galva pelnījis iztiku sievai un trīs dēliem, kuri palikuši Pakistānā ar cerību, ka beidzot būs sapelnīts tik daudz, lai visa ģimene varētu būt kopā, taču Lielbritānija izrādījusies ieceļotājiem par dārgu, tāpēc lemts par labu Latvijai.

Problēmas ar uzturēšanās atļauju sākušās brīdī, kad Muhameds aizbraucis uz Pakistānu pēc savas ģimenes, lai to atvestu uz Latviju.

Tā kā uz Pakistānu nevar aizbraukt un no tās atgriezties pāris dienu laikā ar visu iedzīvi, sievu un bērniem, tad ģimenes galva norādītājā laikā nav varējis ierasties Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē (PMLP).

Šobrīd ģimenei draud piespiedu deportācija, dokumentu kārtošanā iesaistīti vairāki juristi.

Ar vienu no viņiem "4. studijai" izdevās sazināties, tiesa, viņš vēlējās palikt anonīms, bet pauda neizpratni par to, ka jau no sākuma bijusi ļoti grūta komunikācija ar PMLP.

To, ka dokumentus sakārtot tajā brīdī nav bijis iespējams, jo ģimenes galva nav bijis uz vietas, neviens neņem vērā.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu