C, 21.09.2023.

"Paldies par dzīves skaistāko pārsteigumu." Madarai Raabei ģimenes pieaugums

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5
Foto: Instagram/ madara.raabe

Influenceres un divu meitu māmiņas Madaras Raabes (agrāk Kiviča) ģimenē priecīgs notikums - par vienu ģimenes locekli vairāk. Saņemot īpašo dāvanu Ziemassvētkos, Madarai pār vaigu lija prieka asaras.

Madara Ziemassvētkos saņēmusi īpašu dāvanu, par ko viņa pastāstījusi arī saviem sekotājiem: "Ziemassvētki man vienmēr saistās ar klusumu, saticību un mirkli kopā. Tas ir brīdis, kad sakām paldies tuvākajiem. Paldies Keitijai un Kimai, ka man ir iespēja būt jūsu mammai, un īpašs paldies Jānim, ka mums esi un varam gāzt visus kalnus kopā.

Un, protams, par dzīves skaistāko pārsteigumu. Lai visiem sirsnīgi, ģimeniski un mīļi svētki! No mums un mūsu ģimenes jaunākās meitenes Beilijas!"

Lūk, ģimenei pievienojusies suņu meitene Beilija.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka dzīvnieku patversme "Labās mājas" atgādina, ka mājdzīvnieks nav svētku dāvana, un tāpēc līdz šī gada beigām tā pārtrauc suņu un kaķu adopciju, lai izvairītos no riska, ka mājdzīvnieks ticis iecerēts kādam kā Ziemassvētku vai Jaungada dāvana.

Patversmes pārstāve Rigonda Bērziņa uzsvēra: "Atšķirībā no citām dāvanām, mājdzīvnieku nevar atgriezt atpakaļ, ja nav pareizais izmērs, krāsa vai cita īpašība. Mājdzīvnieks ir ģimenes loceklis 10-15 gadus."

Dzīvnieku patversme "Labās mājas" aicina suņu un kaķu jaunos saimniekus šajā laikā atvest dāvanas citiem patversmes iemītniekiem, nākt ciemos uz patversmi, nolūkot mīluli, sagatavot māju jaunā ģimenes locekļa uzņemšanai, taču vest viņu mājās varēs tikai pēc visu svētku pavadīšanas laika.

Kā citas sabiedrībā pazīstamas personības atzīmēja Ziemassvētkus, lasiet zemāk.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu