"Jūtos sūdīgi, sievas žēl." Gustavs Zatlers komentē skandālu par sievas un RAKUS pārtrauktajām darba attiecībām (23)

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no video.

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca (RAKUS) pēc abpusējas vienošanās pārtraukusi darba attiecības ar Diagnostiskās radioloģijas centra vadītāja pienākumu izpildītāju Rutu Zatleri. Nu Rutas vīrs un eksprezidenta Valda Zatlera dēls Gustavs Zatlers izteicies par sievas atlaišanu.

Gustavs Zatlers neilgi pēc informācijas, ka Ruta Zatlere atlaista no darba, rakstīja: "No malas redzēju, kā cilvēks gatavojās šim amatam, bija trīs kārtas, bija jāiesniedz vīzija, kā uzlabot nodaļas efektivitāti. Ir arī atbilstoša izglītība, patīk ieviest un kārtot procesus. Politisks slimnīcas lēmums, visiem neizpatiksi. Sievas ļoti žēl."

Šodien, 5. janvārī, viņš paudis savu sašutumu par citu aspektu: "Lai speciālisti strādātu, ir jābūt sakārtotām sistēmām - kā ārsts var sekmīgi vadīt nodaļu, ja 8 stundas pavada operējot? Kāpēc joprojām ir garas rindas uz izmeklējumiem, kāpēc visās medicīnas telpās nav kondicionieri, kāpēc ārstus pārvilina privātās slimnīcas?"

Zatlers "Twitter" arī rakstīja: "Kad uzsāka darbu slimnīcā, viņa neizplatīja krēmus. Ruta slimnīcā strādāja nedēļu un visu laiku pavadīja, iepazīstot struktūrvienību problēmas."

Kā vēstīts, sociālajā medijā "Instagram" sieviete, tīrot seju un runājot par Diagnostiskās radioloģijas centru, atzīmē, ka viņai vislielākais atklājums bija invazīvā radioloģija.

Zatlere to nodēvējusi par "vienkārši kosmosu". Tāpat viņa akcentēja, ka viņas pārziņā ir visas radioloģijas nodaļas, kas ir RAKUS.

Zatleres video 4. janvāri izraisīja sašutumu sociālajos tīklos. Kā liecina raidījuma "Panorāma" ieraksts "Twitter", sieviete amatā aizvadījusi vienu dienu.

"Vakardienas video paustā vēstījuma saturs un forma ir radījusi būtisku uzticības trūkumu, kā arī grāvusi RAKUS reputāciju. Šis ir par iemeslu darba tiesisko attiecību neturpināšanai," atsaucoties uz slimnīcu, vēsta LTV.

LTV vēlāk precizēja, ka darba tiesiskās attiecības pārtrauktas pēc abpusējas vienošanās.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu