Ņem vērā! ⟩ Rīgā uz laiku slēgs Gustava Zemgala gatves posmu Purvciemā (2)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: TVNET

Turpinoties Austrumu maģistrāles izbūvei, uz pusgadu tiks slēgts Gustava Zemgala gatves posms no Ūnijas ielas līdz Dzelzavas ielai.

Gustava Zemgala gatves posms būs slēgts no šodienas līdz 31.maijam. Šajā laikā notiks Austrumu maģistrāles posma Ieriķu iela - Vietalvas iela 1. kārtas izbūves darbi.

Šajā laikā transportlīdzekļu satiksmi ierobežos arī Vaidavas ielā, posmā no Dzelzavas ielas līdz Ūnijas ielai.

Par darbu veikšanu atbildīgajai piegādātāju apvienībai "ACB, Tilts" uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi un kravas transportlīdzekļu apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu.

Tāpat piegādātāju apvienībai "ACB, Tilts" uzdots nodrošināt sabiedriskā transporta satiksmi, izvietojot slēgtajās pieturvietās informāciju par pieturvietas slēgšanu un norādi par tuvākās pieturvietas atrašanās vietu.

Pagaidu pieturvieta tiks izveidota Gustava Zemgala gatvē pie VEF Kultūras pils un sabiedriskā transporta pagaidu pieturvieta Vaidavas ielā aiz krustojuma ar Ieriķu ielu (virzienā uz Purvciemu, Pļavniekiem).

Savukārt tiks slēgta sabiedriskā transporta pieturvieta "Stārķu iela" Gustava Zemgala gatvē un tiks slēgta sabiedriskā transporta pieturvieta "Ūnijas iela" Kastrānes ielā

Kā ziņots, Austrumu maģistrāles būvniecības pirmās kārtas izmaksas ir 37 873 020 eiro, bet otrās kārtas izmaksas - 27 759 471 eiro.

Komentāri (2)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu