S, 25.03.2023.

VIDEO ⟩ Renārs Zeltiņš un ZeBrene "spridzina", laižot klajā dziesmu "Olimpiskais zelts"

Apollo.lv
Renārs Zeltiņš un ZeBrene "spridzina", laižot klajā dziesmu "Olimpiskais zelts"
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Noslēpumainais pašmāju mūziķis ZeBrene nācis klajā ar jaunu dziesmu "Olimpiskais zelts". ZeBrene šoreiz apvienojies duetā ar pasākumu vadītāju un šovmeni Renāru Zeltiņu. Dziesmai tapis arī videoklips. 

Kā stāsta mūziķis, dziesmas vēstījums nostādīts starp iztēlotajiem stereotipiem un dzīvi, kādu dzīvojam patiesībā, jo nereti apkārtējai sabiedrībai sakām vienu, bet patiesībā darām ko citu: 

"Tvirtais augums ir kā tirgus vērtības palielināšanas instruments. Bet, ja kabatā ir miljons, arī tvirtums nav vajadzīgs. Mēs visi gribam būt veselīgi, sportiski, taču ne vienmēr tās ir mūsu īstās un patiesās vēlmes, bet gan tas, kam sekojam sabiedrības ietekmes mudināti. Piemēram, ja vīrietis saka, ka viņš iet makšķerēt, tas uzreiz nenozīmē, ka viņam vajag zivi, vai, ja dodas uz sporta zāli, tad, iespējams, ne jau pēc veselības."

Singlam tapis arī videoklips, kas papildina dziesmas vēstījumu. "Cilvēki bieži vien mēģina nopirkt kaut kādu magnētisko taurenīti, ko uzlīmēt uz vēdera, jo reklāmā tiek iestāstīts, ka tā ir burvju atslēga uz tvirto "sešpaku" un tādā veidā būs iespējams krietni īsākā laikā tikt pie zelta auguma. Lūk, arī ZeBrene klipā saprot, ka vien jāiedzer viņam noreklamētais dzēriens un visas problēmas pasaulē atrisināsies, jo viss, kas nepieciešams – dzēriens un skaistā sieviete no "TV Shop"," prāto mūziķis.

Foto: Publicitātes foto

ZeBrene vienmēr savās dziesmās veido interesantus duetus. Šoreiz tas ir tapis ar šovmeni Renāru Zeltiņu pavisam vienkārša iemesla dēļ – tas, kas šai dziesmai nepieciešams, ir "iekodēts" tās virsrakstā, tāpēc nācies meklēt "cilvēku ar zeltu vārdā".

Savukārt pats Zeltiņš par šo sadarbību saka: "Es biju ārkārtīgi pārsteigts, kad tiku uzrunāts, jo apzinos savas vokālās spējas, drīzāk jāsaka – nemācēšanu, taču producenti man teica, ka pat spainim varot likt dziedāt, tad nu uzticējos un nolēmu – es esmu šis spainis. Vispār pārsvarā esmu atvērts jauniem izaicinājumiem, jo man tie patīk, iedod jaunu vērienu dzīvei. Man ļoti patika viss šis profesionālais rāmis, kādā tapa dziesmas ieraksts, – ZeBrene visu profesionāli "salika pa plauktiem", salika pa notīm, un sanāca baudāms rezultāts. Videoklipa filmēšanā valdīja jautrība, mēs peldējāmies prieka ķīselī un baudījām procesu tāpat, kā tagad baudām rezultātu."

Videoklips radīts sadarbībā ar video studiju "LATER", to režisēja, filmēja, montēja Elvijs Pārpucis un Rihards Gēcis, krāsu korekciju veica Ņikita Korņevs, bet par dizainu un grafiku parūpējās Kristiāns Riekstiņš.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu