Zuša personīgā dzīve uz paplātes, Olga uzlabos komunikācijas prasmes un vēl... Jaunā slavenību sezona ir klāt

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: publicitātes

Ar skandaloziem notikumiem pie "STV Pirmā!" skatītājiem atgriežas iemīļotā realitātes šova "Slavenības. Bez filtra" jaunā sezona, kas sola negaidītus pārsteigumus un skaļus notikumus, par kuriem jau drīzumā runās ikkatrā mājā. Dzejniecei Magonei Liedeskalnai un pašmāju apspriestajai Kambalu ģimenei pievienojas ne mazāk provokatīvs pārītis.

Kā īpašs jaunums šajā sezonā ir jaunie dalībnieki - savu privāto dzīvi un attiecības TV kameru priekšā izrādīs skandalozais bokseris Kristaps Zutis un viņa mīļotā sieviete - tiktokere Elīna Pakalne.

Kambalu ģimenes glamūrīgā dzīve

Kambalu ģimenes fanus gaida īpaši patīkami jaunumi – TV kameru priekšā daudz biežāk būs redzamas Olgas meitas, ļaujot daudz dziļāk ielūkoties Kambalu klana ikdienā un savstarpējās attiecībās. Kaspars un Olga apņēmušies cīnīties par vecākās meitas karjeru un laimi, tāpēc dāvinās iespēju nokļūt Itālijā. Pēc bagātas modeles darba pieredzes gan Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām laiks viņai iekarot modes mekas Milānas virsotnes. Vecāki dosies līdzi Lukērijai, lai atbalstītu un iedrošinātu apmeklēt kastinga aģentūras, palīdzētu izveidot modeles portfolio un tikt pie kārdinošiem līgumiem ar pasaules vadošajiem modes zīmoliem.

Izbridusi cauri sabiedrības negācijām, ko sev līdzi nesa "čuhņas" skandāls, Olga apņēmusies uzlabot komunikācijas prasmes – lai turpmāk izskaustu "kas prātā – tas uz mēles" principu un vairs nekad viņai nenāktos rūgti nožēlot steigā paustos uzskatus.

Magone Liedeskalna - vai beidzot brīvas sievietes statusā?

Jau teju gada garumā skatītāji dzīvojuši līdzi Magones Liedeskalnas centieniem šķirt laulību ar vīru Žani, taču nu tā vien šķiet, ka jau pavisam drīz varētu tikt nolasīts spriedums šķiršanās lietā. Magone no sirds cer, ka beidzot būs atkal brīva sieviete un varēs ļauties jaunām attiecībām.

Jau iepriekšējā sezonā dzejniece burtiski uzplauka TV skatītāju acu priekšā – pucējās un vairāk rūpējās par sievišķīgiem nieciņiem, sevis lutināšanu.

Arī šajā "Slavenības. Bez filtra" sezonā Magone turpinās savu pašizaugsmes ceļu – viņa uzdrošināsies veikt izaicinošu ceļojumu uz Angliju ar draudzeni Daci un saviem trim mazajiem bērniem. Ceļojums izvērtīsies daudzās drāmās ar  rūgtām asarām un pat balderjāņu dzeršanu.

Turklāt varam pačukstēt, ka tā laikā gaidāma kāda iepazīšanās ar noslēpumainu svešinieku, būs veikalu apmeklējumi ar visa budžeta iztērēšanu un nespēju pretoties Anglijas lētajām cenām, kā arī emocionāls stāsts par vecāko dēlu, kuru Magone nav redzējusi gadiem…

Slavenību plejādei pievienojas mūziķis Nauris Brikmanis

Līdz ar Magones, Kambalu un Kristapa Zuša privātās dzīves peripetijām realitātes šovs "Slavenības. Bez filtra" arī šajā sezonā pavērs durvis uz citu sabiedrībā zināmu cilvēku privāto dzīvi. Nauris Brikmanis ir tik atraktīva personība, ka ir draugos ar daudziem sabiedrībā zināmiem ļaudīm – gan no mūziķu, gan šovu zvaigžņu un aktieru aprindām, pie kuriem viņš gatavs viesoties kopā ar šovu "Slavenības. Bez filtra".

Īpašā rubrikā savas mājas durvis Naurim vērs ne viena vien populāra personība, lai ne tikai ļautu ielūkoties tur, kur citiem ieeja liegta, bet arī padalītos ar savas dzīves jaunumiem.

Nauris pošas ciemos gan pie Adrianas Miglānes, kura nesen paziņojusi par šķiršanos, grupas "DaGamba" līdera Valtera Pūces, apspriestākās politiķes Ramonas Petravičas, kā arī pasākumu vadītāja Arvja Zēmaņa un citi.

Nepalaid garām – karsti notikumi, karstā realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra" – jau 18. janvārī.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu