"Zemgale"/LLU hokejisti piekāpjas "Mestis" līgas vicelīderei

"Zemgale"/LLU hokejisti
"Zemgale"/LLU hokejisti Foto: Facebook: HK Zemgale/LLU

Latvijas čempionvienība hokejā "Zemgale"/LLU otrdien Somijā piedzīvoja neveiksmi Somijas pēc spēka otrajā līgā jeb "Mestis", piekāpjoties līgas vicelīderei Imatras "Kettera".

Jelgavas vienība izbraukumā zaudēja ar 3:4 (1:2, 0:1, 2:1).

Sestajā minūtē gan Artūrs Karaša vairākumā izvirzīja vadībā viesus, uz ko mājinieki līdz pārtraukumam atbildēja ar Samu Tuomālas un Jarko Harjulas precīziem metieniem.

Otrā perioda beigās Tuomāla panāca 3:1, bet pēdējās trešdaļas sākumā Kristaps Roķis viesiem atjaunoja vienu vārtu deficītu.

48. minūtē rezultātu 4:2 panāca Miko Hāparanta, uz ko Gatis Gricinskis 50. minūtē atbildēja ar "golu", vēlreiz pietuvojoties vienu vārtu attālumā, - 3:4.

Tuomāla sakrāja trīs (2+1) rezultativitātes punktus, bet divas rezultatīvas piespēles pievienoja Elmeri Kaksonens un Henri Karjalainens.

Ēriks Vītols, sargājot "Zemgale"/LLU vārtus, atvairīja 32 metienus, kamēr otrā laukuma galā Severi Auvinens tika galā ar 15 metieniem.

Jelgavas komanda ar izcīnītiem 23 punktiem 27 spēlēs ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē, kamēr "Kettera" ar 62 punktiem 30 mačos ir otrajā vietā.

Trešdien komandas Imatrā tiksies atkārtoti.

Latvijas čempione "Mestis" līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles, 26 notiekot "Zemgale/LLU" ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras "Kettera", kas finālsērijā ar 4-1 pieveica "Kiekko-Espoo".

Jelgavas "Zemgale"/LLU 2021./2022. gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".