"Nu tas viss atkal uzpeld." Pamela Andersone par nopludināto seksa video (4)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: August Fairchild/Shutterstock

Janvāra beigās straumēšanas vietnē "Netflix" nonāks jauna dokumentālā filma par 90. gadu sekssimbolu Pamelu Andersoni. Publiskotajā tīzerī viņa runā par savulaik nopludināto seksa video, kas, kā viņa pati saka, esot izpostījis viņas dzīvi.

Dokumentālās filmas "Pamela, a love story" pirmajā tīzerī 55 gadus vecā aktrise saka, ka viņai bijis "pretīgi" pēc tam, kad viņa bijusi spiesta vēlreiz pārdzīvot traumu, ko 1996. gadā izraisīja nopludinātā seksa video skandāls ar bijušo vīru, mūziķi Tomiju Lī.

"Lai izdzīvotu, es izslēdzu no savas dzīves to nozagto videokaseti, un nu tas viss atkal uzpeld, man ir pretīgi," Andersone saka publiskotajā video. 

"Pirmo reizi dzīvē es vēlos kontrolēt šo naratīvu," tā Andersone. 

Video rullītī gan nav tiešas atsauces uz neseno notikumu, taču Andersone šķietami runā par pērnā gada februārī klajā nākušo miniseriāļu "Pema un Tomijs" ("Pam & Tommy"), kas stāsta par notikumiem pēc kasetes nozagšanas un kā to deviņdesmitajos uztvēra sabiedrība. 

Pamelas Andersones lomas atveidotāja Lilija Džeimsa pirms filmēšanas sākuma esot mēģinājusi sazināties ar pašu aktrisi, taču atbildi neesot saņēmusi.

Slavenā aktrise uzskata, ka šā videoieraksta nonākšana atklātībā esot izpostījusi viņas dzīvi un laulību.

Pamelas Andersone dokumentālā filma pie skatītājiem nonāks jau 31. janvārī. 

Komentāri (4)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu