No partijas "Konservatīvie" aizgājušie Rīgas domnieki drīzumā varētu dibināt savu biedrību

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola piedalās Latvijas holokausta muzeja organizētajā genocīdā cietušo ebreju piemiņas gājienā "Dzīvo gājiens".
Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola piedalās Latvijas holokausta muzeja organizētajā genocīdā cietušo ebreju piemiņas gājienā "Dzīvo gājiens". Foto: Paula Čurkste/LETA

Līdz ar trīs Rīgas domnieku izstāšanos no "Konservatīvajiem" izjukusi partijas frakcija Rīgas domē. Pametušie deputāti sola turpināt atbalstīt domes koalīciju un drīzumā varētu dibināt savu biedrību, vēsta LTV Ziņu dienesta raidījums "Panorāma".

Rīgas domē, sākot darbu, "Konservatīvajiem" bija četri mandāti, bet līdz ar Lindas Ozolas, Jāņa Ozola un Dāvja Stalta izstāšanos no partijas frakcija izjukusi.

Partijas priekšsēdētājs Gatis Eglītis uzsvēra - partijā šobrīd notiekot, kā saka paši ''konservatīvie'', restarts, un trīs partijas biedru aiziešana sakrītot ar partijas stratēģiju. "Konservatīvajiem" ar domniekiem nav sakrituši viedokļi par darāmajiem darbiem.

"Konservatīvos" pametušie deputāti nākotnes nodomus sīkāk neatklāj. Latvijas Televīzijai zināms, ka viņi drīzumā plāno dibināt biedrību, un to netieši apstiprināja arī Ozola: "Mēs no savas puses nāksim ar piedāvājumu ar konservatīvām idejām."

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu