Ragainis: Jēkabpilī turpinām strādāt, lai iedzīvotāji varētu atgriezties savās mājsaimniecībās

LETA
Foto: Ivars Soikns

Jēkabpilī tiek turpināti darbi, lai likvidētu plūdu sekas un iedzīvotāji varētu atgriezties mājsaimniecībās, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis (LZP).

"Cilvēki, kas strādā pie seku likvidēšanas, strādāja atkal visu nakti. Strādājam pie tā, lai pēc iespējas ātrāk savestu pilsētu kārtībā un cilvēki varētu atgriezties savās mājsaimniecībās," pauda Ragainis.

Pašlaik arī veikta aizsargdambja stiprināšana. "Šodien jau lemsim par to, ka varbūt varam noņemt šos aizliegumus ierasties mājās arī citos mikrorajonos. Līdz ar to mazināsim šo zonu, kur bija evakuācija," viņš teica.

Ragainis arī norādīja, ka uz trim dienām ir slēgtas skolas. Viņš pieļāva, ka ceturtdien skolas atsāks savu darbību.

Jau ziņots, ka Daugavā pie Jēkabpils turpinās ūdens līmeņa pazemināšanās par aptuveni trim centimetriem stundā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.

Pēdējā diennaktī ūdens līmenis krities par vairāk nekā pusmetru. Kopš sestdienas rīta, kad Daugavā pie Jēkabpils ūdens līmenis sasniedza augstāko atzīmi pēdējās desmitgadēs, tas samazinājies par vairāk nekā 1,2 metriem.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu