Valsts policija nesāks kriminālprocesu par militāro apmācību laikā mirušo zemessargu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Zemessardze.
Zemessardze. Foto: LETA

15. janvārī Kuldīgas novadā militāro apmācību laikā mūžībā devās zemessargs. Valsts policija (VP) "Apollo.lv" norāda - ņemot vērā to, ka nav noticis noziedzīgs nodarījums, Valsts policijā ir pieņemts lēmums par atteikšanos sākt kriminālprocesu.

NBS militāro apmācību laikā poligonā "Mežaine" zemessargs zaudēja samaņu. Uz vietas esošais medicīniskais personāls sniedza pirmo palīdzību un nekavējoties tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Valsts policija uzsver, ka VP amatpersonas ieradās notikuma vietā, kur NMPD konstatēja vīrieša bioloģisku nāvi.

Kā ziņots, Zemessarga iesaiste militārajās apmācībās bija ar zemu intensitāti un tieši saistīta ar atbalsta sniegšanu to norisei.

Sākta nelaimes gadījuma speciālā izmeklēšana un dienesta izmeklēšana. Izmeklēšanu un ekspertīzes laikā tiks noskaidroti notikušā apstākļi un zemessarga nāves cēlonis.

NBS izsaka visdziļāko līdzjūtību zemessarga ģimenei, draugiem un dienesta biedriem. Zemessarga tuvinieki ir informēti par notikušo. Bruņotie spēki sniedz visu nepieciešamo atbalstu mirušā zemessarga tuviniekiem, tostarp arī psiholoģisko un garīgo atbalstu.

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu