Rīgā tiks atklāts Latvijā pirmais pārtikas pakomāts

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Antonina Vlasova/Shutterstock

Trešdien, 18. janvārī, Āgenskalna tirgū piegādes platforma SIA "IziPizi" atvērs Latvijā pirmo pārtikas pakomātu. Tas vienlaikus būs arī pašapkalpošanās zemnieku produktu veikals un būs nodrošināts ar ēdiena glabāšanai piemērotu termorežīmu, norāda Āgenskalna tirgus projektu vadītāja Darja Trizna.

Pārtikas pakomāta atklāšana paredzēta plkst. 12.

"IziPizi" platformas līdzdibinātājs Rolands Dzenis komentē, ka ar pakomāta starpniecību no jebkuras Latvijas vietas zemniekiem būs iespēja nosūtīt pārtikas paciņu, un cilvēki to saņems piegādē ar kurjeru vai pārtikas pakomātā.

"Tas ir nākamais solis pūļa piegādes platformas infrastruktūras attīstībā, kas jūtami uzlabos lauku labumu apriti un loģistiku starp Rīgu un reģioniem, palīdzot zemnieku un mājražotāju produktiem ērtāk un lētāk nonākt pie pircējiem," norāda Dzenis, piebilstot, ka tuvākajos mēnešos plānots šādus pakomātus izvietot arī citās Latvijas pilsētās.

Paredzēts, ka "IziPizi" punktu tīkls palīdzēs reģionu pārtikas ražotājiem, kam līdz šim ir bijis sarežģīti apmierināt augošo pieprasījumu un nodrošināt piegādi.

Pārtikas pakomātā produktu uzglabāšana notiek +6 grādu režīmā, bet sūtījumu apmaiņas punktā sūtījumi glabājas +6 vai -18 grādu režīmos.

Kopumā patlaban piegādes platformā reģistrējušies ap 70 klientu un ap 900 kurjeru.

Jaunā "IziPizi" punkta partneri ir Āgenskalna tirgus un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "IziPizi" reģistrēts 2020. gadā, un tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Finanšu gadā, kas ilga no 2020. gada 10. novembra līdz 2021. gada 31. decembrim, strādāja ar 23 202 eiro apgrozījumu un 2342 eiro zaudējumiem. Kompānija pieder Dzenim (50%), Armandam Magonei-Jaunpetrovičam (32%) un Mārtiņam Kamaram (18%).

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu