Tallinas degvielas uzpildes stacijā benzīns sajaukts ar ūdeni. Vairāki cietušie

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Mustamē DUS.
Mustamē DUS. Foto: Taavi Sepp

Tallinā, "Jetoil" degvielas uzpildes stacijā (DUS), degvielas tvertnē ieplūda ūdens no nokusušā sniega, izraisot problēmas degvielas sistēmās automašīnām, kas tur uzpildīja degvielu, ziņo laikraksts "Postimees".

"Jetoil" savā "Facebook" lapā ziņo, ka kopš 17. janvāra pusdienlaika viņi sāka saņemt informāciju no saviem klientiem par problēmām ar transportlīdzekļu degvielas sistēmu pēc 98. markas benzīna uzpildes Mustamē DUS stacijā. Tās pašas dienas pēcpusdienā no tvertnes paņemtā ekspresanalīze un tvertnes vadības sistēma neuzrādīja nekādus pārkāpumus.

Nākamajā dienā tika saņemta detalizēta informācija no klientiem un degvielas uzpildes stacijas. "Tad mēs nolēmām pārbaudīt pazemes tvertni un pārtraucām pārdot 98.markas benzīnu DUS," raksta uzņēmuma pārstāvji.

Atverot tvertnes apkopes lūku, atklājās avārijas situācija. Tvertnes pārbaudes caurules vākā bija plaisa. Ārkārtīgi lielā ūdens (no izkusušā sniega) daudzuma dēļ tas caur plaisu vākā bija ieplūdis tvertnē, kurā atradās 98.markas benzīns. Pašlaik notiek remontdarbi. Tvertnes daļas, kas izraisīja avārijas situāciju, tiks nomainītas. "Mēs nomainīsim 98.markas benzīnu Mustamē DUS tvertnē," piebilda degvielas tirgotājs.

Uzņēmums iesaka - ja klientam pēc degvielas uzpildes rodas problēmas ar transportlīdzekli, par tām vienmēr jāziņo DUS uzņēmuma pārstāvjus.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu