Sv, 10.12.2023.

Prusaki un tumsa. Kādos apstākļos mīt bēdīgi slavenais un izvarošanā apsūdzētais Endrū Teits

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Izvarošanā apsūdzētais influenceris Endrū Teits.
Izvarošanā apsūdzētais influenceris Endrū Teits. Foto: AP/Scanpix

Influenceris Endrū Teits, kas turēts aizdomās par cilvēktirdzniecību un izvarošanu, e-pasta vēstulē atklājis, kādi apstākļi ir Rumānijas cietuma kamerā, vēsta medijs "Insider".

Teits e-pasta vēstulē aprakstījis tumšo Rumānijas cietuma kameru. Tajā atrodas prusaki, utis un gultas blaktis.

"Viņi mēģina mani salauzt. Iemests kamerā bez gaismas. Prusaki, utis un gultas blaktis ir mani vienīgie draugi naktī.

Kad apsargi mani ved uz uz no tiesas zāles, es izturos ar cieņu. Viņi cenšas manā sirdī iesēt naidu," sacīts vēstulē, kas pirmdien, 23. janvārī, nosūtīts Teita vēstkopas abonentiem.

Vēstulē Teits apsolīja informēt savus fanus ar "ikdienas mācībām no netaisnīgā ieslodzījuma" un lūdza "palikt ar viņu vienmēr". 

Teits apgalvo, ka apsargi viņu uzskata par nevainīgu un "tikai dara savu darbu, viņiem ir ģimenes, kas jāpabaro". 

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka Rumānijas tiesa lēmusi, ka influenceris Endrū Teits un un viņa brālis paliks apcietinājumā līdz 27. februārim, ziņo raidsabiedrība BBC.

Aizdomās par izvarošanu un seksuālu uzmākšanos divām citām sievietēm Teits tika arestēts 2015. gada 17. decembrī Lielbritānijā. Viena no sievietēm apsūdzēja Teitu izvarošanā, bet otra norādīja ka Teits viņu centies žņaugt.

Anglijas policija norādījusi, ka Teitu arestējusi divas reizes - vispirms aizdomās par uzbrukumu un vēlāk aizdomās par izvarošanu. Nevienu aizturēšanu neizraisīja apsūdzības.

Abas sievietes uzskata, ka Apvienotās Karalistes prokurori lietu izpētījuši nepareizi. Teits ir noraidījis sieviešu teikto.

Kā ziņots, 30. decembrī Rumānijā tika aizturēts bēdīgi slavenais influenceris Endrū Teits. Viņš tiek turēts aizdomās par cilvēktirdzniecību un izvarošanu.

Teits un viņa brālis Tristans tika aizturēti Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē, kad viņu mājā tika veikta kratīšana.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu