Pk, 27.01.2023.

FOTO ⟩ Jūras spēkos sāk ieviest jauna dizaina kaujas formas tērpus

Apollo.lv
Jūras spēkos sāk ieviest jauna dizaina kaujas formas tērpus
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Jūras spēkos ievieš jauna dizaina kaujas formas tērpus
Jūras spēkos ievieš jauna dizaina kaujas formas tērpus Foto: Publicitātes foto

No 2023. gada sākuma Jūras spēkos sāk ieviest jauna dizaina kaujas formas tērpus. Šie jaunie formas tērpi ir vizuāli atšķirīgi no citu Nacionālo bruņoto spēku vienībām. Formas tērps, to daļas un elementi ir tumši zilā jeb jūras zilā krāsā.

Jaunais formas tērps ir arīdzan funkcionāls – ērts un atbilstošs dienesta uzdevumu pildīšanai uz Jūras spēku kuģiem, tostarp nodrošināts ar uguns un ūdens necaurlaidības pārklājumu.

Jaunā tipa Jūras spēku karavīru kaujas formas tērpa dizains tika izvēlēts un izveidots, ņemot vērā citu NATO valstu jūras spēku pieredzi Jūras spēku formas ikdienas lietošanā.

Ņemot vērā, ka pilnīga formas tērpu nomaiņa tiks īstenota pakāpeniski, līdz 2023. gada beigām, arī turpmāk ikdienā Jūras spēku karavīri būs sastopami gan jaunā dizaina, gan arī Nacionālo bruņoto spēku zaļā formas tērpā ar apstiprināto maskēšanās apdruku. Vienlaikus Nacionālo bruņoto spēku zaļo formas tērpu ar maskēšanās apdruku Jūras spēku karavīri turpinās izmantot arī dažādiem uzdevumiem uz sauszemes.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu