S, 25.03.2023.

Ludzas novadā divi cilvēki ugunsgrēkā zaudējuši dzīvību

LETA
Ludzas novadā divi cilvēki ugunsgrēkā zaudējuši dzīvību
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Vadim Axel/Shutterstock

Trešdien, 25. janvārī, Ludzas novadā izcēlies ugunsgrēks. Divi cilvēki zaudēja dzīvību, norāda Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Trešdien ap plkst. 15 saņemts izsaukums uz Ludzas novada Istras pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Notikuma vietā glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāva dzīvojamā māja un šķūnis 100 kvadrātmetru platībā.

Dzēšanas darbu laikā ugunsdzēsēji atrada divus bojāgājušos.

Trešdien ap plkst. 12.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Vaives pagastu, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas otrajā stāvā dzīvoklī dega virtuve 12 kvadrātmetru platībā. No degošā dzīvokļa balkona ugunsdzēsēji izglāba vienu cilvēku, vēl divi cilvēki tika izglābti no trešā stāva balkona, bet vēl divus izglāba, izmantojot glābšanas maskas un izvedot cilvēkus no piedūmotajiem mājokļiem.

Trešdienas vakarā ap plkst. 21.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Valkas ielu Daugavpilī, kur dega divstāvu dzīvojamā māja 324 kvadrātmetru platībā. Notikuma vietā glābēji konstatēja, ka ēka deg ar atklātu liesmu un tai daļēji iebrucis jumts.

Vakar Rūjienā glābēji no Rūjas upes izcēla bojāgājušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Aizvadītajā diennaktī dienests kopumā saņēma 40 izsaukumus: 19 - uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 - uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu