S, 25.03.2023.

Vīrietis iztērē kaudzi naudas un pēc tam laimē pusmiljonu

Apollo.lv
Vīrietis iztērē kaudzi naudas un pēc tam laimē pusmiljonu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: New Africa/Shutterstock

Kad Džefs Etringtons no Eseksas Anglijā loterijā laimēja 500 000 sterliņu mārciņu, viņš saprata – tas ir liktenis. Vakara maiņu darbā viņš bija samainījis uz agro maiņu, lai paspētu pie ārsta pēcpusdienā. Nākot no ārsta, viņš joka pēc nopircis laimīgo loterijas biļeti, raksta "Independent".

"Vienmēr esmu ticējis, ka kādu dienu laimēšu apaļu summiņu," sacīja Etringtons. "Tiesa, ir pagājuši 28 gadi, bet te nu es esmu – varēšu doties pensijā ar papildu 500 000 mārciņām kabatā."

"Nevaru nedomāt, ka tas ir liktenis. Ja es nebūtu darbā samainījis maiņas slimnīcas apmeklējuma dēļ, es nebūtu nopircis savu laimīgo biļeti tieši tajā brīdī, un kāds cits laimīgais tagad varētu svinēt manā vietā."

65 gadus Džefs Etringtons strādā mašīnbūves uzņēmumā. Pēc laimesta saņemšanas viņš plāno turpināt darbu un apprecēt savu līgavu, 60 gadus veco Kimu Rīdu. Pa abiem kopā viņiem ir pieci bērni un astoņi mazbērni.

"Mēs esam kopā sešus gadus un 2021. gadā beidzot saderinājāmies," stāsta Etringtons. "Vienmēr zinājām, ka kādreiz apprecēsimies, bet līdz šim nauda vienmēr tika tērēta kaut kam citam. Tagad šis "kādreiz" nenovēršami beigsies ar kāzām."

Džeks Etringtons stāsta, ka tad, kad sapratis, ka ir laimējis, viņš to uzreiz pavēstījis Rīdai. "Viņa teica, lai beidzu runāt niekus, taču diezgan krāsainā valodā."

Etringtons atzīst: pašam arī licies, ka varbūt tas viss ir joks. "Tomēr manu smadzeņu loģiskā daļa man nepārtraukti teica: tā ir īsta biļete, tātad arī laimestam jābūt īstam. Izmantojot to pašu loģiku, nolēmu biļeti pārbaudīt Nacionālās loterijas lietotnē. Skenēju apmēram 100 reizes, jo rezultāti vēl nebija pieejami. Un tad pēkšņi lietotnes logā parādījās uzraksts: 500 000 mārciņu."

Nākamajā rītā pēc laimesta oficiālā apstiprinājuma Džeks Etringtons dalījās jaunumos ar ģimeni un darba kolēģiem.

"Priekšnieks mani apsveica un teica: "Laikam jau tas nozīmē, ka iesniegsi atlūgumu.""

Etringtons smejas: "Domāju, ka viņš jutās ļoti atvieglots, kad teicu, ka viņam vajadzēs mani paciest vēl kādu laiku. Kad nākamajā dienā ierados darbā, ziņas jau bija izplatījušās. Visi aplaudēja un mani apsveica, tas bija sirreāls brīdis."

Džefs Etringtons stāsta, ka viņš un viņa līgava rezervējuši atpūtu brīvdienu parkā Lesteršīrā. "Sākumā domāju par makšķerēšanu Havaju salās, lai nosvinētu laimestu, taču pārdomāju. Tā vietā mēs rezervējām četru nakšu atpūtu greznā namiņā ar burbuļvannu," viņš teica. "Bet vispār mēs vēl joprojām cenšamies to visu apjēgt."

Etringtons un Rīda salīdzinoši nesen bija nomainījuši automašīnas uz jaunākām, neilgi pirms laimesta izremontējuši māju, iekārtojuši jaunu virtuvi, kā arī sagatavojušies vannas istabas remontam. Pirms kāda laiciņa viņi arī jau rezervējuši un apmaksājuši pavasara brīvdienas Lanzarotē.

Sanāk, ka mājas labiekārtošanai un atpūtai Spānijā pāris neilgu laiku pirms laimesta iztērējis palielu summu. "It kā būtu zinājuši, ka laimēsim!" saka Džefs Etringtons.

Dažiem veicas! Bet jāatceras, ka loterijās parasti laimē citi, nevis mēs. Atgādinām, ka loterijas nav un nevar būt naudas gūšanas veids. Tā ir tikai izklaide, kurā laimesta iespēja ir mikroskopiska. Cilvēkiem ar tieksmi uz jebkura veida atkarībām loterijās piedalīties nav ieteicams. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu